Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z klimą przestaje chłodzić


tomek29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w ostatnie upały klima przestała nagle chłodzić .Zajechałem do mechanka okazało się że jest za wysokie ciśnienie w układzie przemył chłodnicę klimy nabił i zaskoczyła ,diagnoza do wymiany chłodnica klimy bo nie shcładza.Na drugi dzień oczywiście to samo, podjechałem na myjkę przemyłem chłodnicę jeszcze raz no i zaczęła chłodzić jednak przy wyższych obrotach silnika jakby przestawała dodam ze przy jezdzie na trasie chłodzi ładnie.Podjechałem ponownie do mechanika podłączył manometry i ciśnienie jak dodawałem gazu zaczęło falować ...nagle mówi że spreżarka pada ,bo zachwilę ciśnienie ustatkowało się i było ok ,a i wten dzień było dużo chłodniej . W końcu powiedziął żebym przyjechał jak przestanie chodzić klima i teraz nie wiem czy to chłodnica szwankuje czy sprężarka dodam że wiatrak klimy pracuje na drugim biegu tak jak powinien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień mechanika na początek, co do zatkanej chłodnicy to raczej wątpię, bardziej skłaniałbym sie ku sprężarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W końcu powiedziął żebym przyjechał jak przestanie chodzić klima

Zajefajnie! :wallbash:

" Jedź na wczasy i się nie martw jak padnie to zadżwoń do niego i niech dostarczy Ci auto zastępcze jak taki mądry " :doh:

Dlatego takich pseudo mechaników należy omijać szerokim łukiem :thumbdown: Fachowcy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...