Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oryginalna instalacja audio nie gra tył

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie i prosze o pomoc gdyz naszukalem sie w internecie i nie moge nic znalesc na temat mojej instalacji audio. Chodzi mi o to mianowicie ze po zalozeniu radia fabrycznego nie dziala mi tył (na nie fabrycznym wszystko smiga). Z tego co wyczytalem posiadam wszystkie glosniki pasywne (chyba ze sie myle to prosze o poprawienie mnie) Przy montarzu fabrycznego radia okazalo sie ze moja instalacja posiada tylko dwie kostki iso z czego kostka glosnikowa ma wszystkie 8 pinow zajete czyli podlaczony jest tez tyl pod ta kostke natomiast nie ma zadniej kostki mini iso i chcialbym sie dowiedziec jak to bylo podlaczone fabrycznie by graly wszystkie glosniki.Co musial bym dokupic by glosniki tylne zagraly i jak to podlaczyc. Subwoofera fabrycznego nie ma chyba ze poprzedni wlasniciel wszystko zabral razem z wiazka. Prosze o pomoc bo nie moge ego uruchomic.

Opublikowano

Witam serdecznie i prosze o pomoc gdyz naszukalem sie w internecie i nie moge nic znalesc na temat mojej instalacji audio. Chodzi mi o to mianowicie ze po zalozeniu radia fabrycznego nie dziala mi tył (na nie fabrycznym wszystko smiga). Z tego co wyczytalem posiadam wszystkie glosniki pasywne (chyba ze sie myle to prosze o poprawienie mnie) Przy montarzu fabrycznego radia okazalo sie ze moja instalacja posiada tylko dwie kostki iso z czego kostka glosnikowa ma wszystkie 8 pinow zajete czyli podlaczony jest tez tyl pod ta kostke natomiast nie ma zadniej kostki mini iso i chcialbym sie dowiedziec jak to bylo podlaczone fabrycznie by graly wszystkie glosniki.Co musial bym dokupic by glosniki tylne zagraly i jak to podlaczyc. Subwoofera fabrycznego nie ma chyba ze poprzedni wlasniciel wszystko zabral razem z wiazka. Prosze o pomoc bo nie moge ego uruchomic.

na 99 % powinna byc kostak mini ISO

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

w tym caly bajer ze nie ma jej wlasnie nigdzie i nawet nie widac zeby bylo cos uciete :/


poniżej foto mojej instalacji przewod + jest zaizolowany bo ktos wczesniej podłączał pewnie wzmacniacz drugi przewod z izolacja sam przeciąłem na fotkach jest element jaki byl tam podpiety

http://zapodaj.net/85f5532dfc96a.jpg.html

http://zapodaj.net/601d455527f81.jpg.html

http://zapodaj.net/e2c9675bbc2b4.jpg.html

http://zapodaj.net/521c571989188.jpg.html


Widzę ze nikt nie pomoże z tym problemem pozostaje sprzedać fabryczne radio i kupić jakieś inne by grały wszystkie glosniki

Witam ponownie ostatnio postanowilem poszukac w aucie owej kostki mini iso i po rozebraniu praktycznie calej konsoli srodkowej nie znalazlem tam zadnej kostki tak wiec czy ktos moze wie jak byo to fabrycznie podlaczone?

Opublikowano

Co rozumiesz pod pojęciem "fabryczne radio".

Opublikowano
  • Autor

Kolego takie radio które było wkładanie fabrycznie np concert plus

Opublikowano

Więc zauważ kolego że radio to ma wyjście na 2 głośniki zwykle plus dwa aktywne :)

Nie mogło być ono u Ciebie jako "fabryczne" jeśli masz instalacje bez wzmacniacza.

http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm

Edytowane przez Joziek79

Opublikowano
  • Autor

ja nie twierdze ze concert plus byl u mnie fabrycznie dlatego tez pytam jakie radio by podeszlo bo z tego co sie naczytalem to radia do audi nie wychodzily na 4 glosniki do instalacji bez wzmacniacza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.