Treść opublikowana przez kris-07
-
wizualizacja pdc i obraz kamery
Mhy. Prawe działa . Lewe nie działa . Czyli mam do zmiany tylko lewe
-
wizualizacja pdc i obraz kamery
A może wiesz jeszcze czy jak mam pamięć fotela kierowcy to czy ta pamięć też zapamiętuje ustawienia lusterek ? Bo fotel mi pamięta ale lusterka już nie. Wiem że nie ma tdmat Ale widzę że wiesz co z trawie piszczy
-
wizualizacja pdc i obraz kamery
-
wizualizacja pdc i obraz kamery
Dzięki wielkie za zainteresowanie
-
wizualizacja pdc i obraz kamery
No to by tłumaczyło dlaczego nie mam obrazu . Tylko ja mam po jednej i po drugiej stronie kabla fakra mam taką samą końcówkę czyli taką jak na zdjęciu. Jak to zamienić na piny.
-
wizualizacja pdc i obraz kamery
Dokąd idzie przewód fakra od modułu kamery ? I w jaki sposób obraz jest widoczny na wyświetlaczu
-
wizualizacja pdc i obraz kamery
A gdzie się podłącza?
-
wizualizacja pdc i obraz kamery
jak wypne kabel fakra z mmi to odrazu mam blad
-
wizualizacja pdc i obraz kamery
tzn? do mmi idzie tylko kabel fakra . kupilem gotowy na allegro
-
wizualizacja pdc i obraz kamery
Jak wszystko zapnę to nie mam żadnych błędów A obrazu z kamery brak
-
wizualizacja pdc i obraz kamery
-
wizualizacja pdc i obraz kamery
-
wizualizacja pdc i obraz kamery
-
wizualizacja pdc i obraz kamery
I co? Dobrze wszystko?
-
wizualizacja pdc i obraz kamery
-
wizualizacja pdc i obraz kamery
Tak 3g+. Nie wiem co tam ustawić i gdzie w tym zielonym menu.
-
wizualizacja pdc i obraz kamery
Log-WAUZZZ8K6EA121198-68670km.txt tak w 09 wlaczone wszystko w kodowaniu w zielonym menu np włączam sobie ekran startowy s line i robię restart systemu a ekran i tak standardowy jest mimo ze widnieje w zielonym menu jako s line
-
wizualizacja pdc i obraz kamery
witam wszystkich . mam problem ponieważ nie mam wizualizacji pdc na mmi oraz obrazu z kamery cofania. ktoś podpowie jak to można włączyć ? kamerę cofania sobie dołożyłem , mam z nią komunikacje oraz nie ma w sterowniku żadnych usterek . a4 b8 lift . pdc przód i tył oryginał wizualizacji brak .
-
Demontaż tapicerki drzwi przednich
jak wyjac drugi sworzen ? jeden ma miejsce gdzie sie wyjmuje zaslepke a do drugiego nie ma dojscia . wie ktos jak go wyjac ?
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Z tego co czytałem to jedni mówią że wystarczy przełożyć panel i po zmieniać kodowanie . A drudzy znowu twierdzą że trzeba zmieniać panel , dmuchawe i rezystor . A dmuchawa po lift nie pasuje podobno i trzeba przełożyć '"połówkę" nagrzewnicy
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Jestem już po zmianie nagrzewnicy
-
zmiana nagrzewnicy
Chodzi mi o obudowę przy zmianie z jednej strefy na 3 . Coś gdzieś w jakimś temacie mi się obiło o uszy że idzie rozebrać na części obudowę Naprawdę nikt nic na ten temat nie wie? Dzięki wielkie za pomoc . Naprawdę super że ktoś coś podpowiedział.
-
zmiana nagrzewnicy
Witam. Zadałem już to pytanie w podobnym temacie Ale nie uzyskałem odpowiedzi . Dlatego zakładam nowy temat. Otóż pytanie moje brzmi. Mam u siebie klimatyzację 1 strefę. Chce założyć 3 strefy . Czy przy wymianie całej nagrzewnicy trzeba wypuszczać czynnik klimatyzacji oraz płyn chłodniczy? Czy może jest jakiś sposób żeby tego nie robić
-
Jak ustawić obraz z kamery cofania po wrzuceniu wstecznego w Audi A4 B8?
Tylko w co tam wejść w tym zielonym menu i co na co przestawić ?
-
Jak ustawić obraz z kamery cofania po wrzuceniu wstecznego w Audi A4 B8?
W kodowaniu mam tylko tutaj coś o kamerze . Nic więcej nie ma na temat kamery. A w mce czasami nie trzeba coś zmienić . To po lift jest więc nie mam modułu Pdc