Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris-07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris-07

  1. a kontrolki ci sei wszystkie pala na liczniku ? w tym modelu rozrusznik powinien krecic bo steruje nim kostka pod stacyjka
  2. kris-07 odpowiedział(a) na gradobr temat w 1.9TDI
    wedlug mnie predzej kostka stacyjki sie konczy .
  3. ale gdzie to kupic ? u mnie w sklepach nie ma. a w serwisie wolaja sobie za szt 10 zl ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- a ty masz takie ? ile za szt ? ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- potrzebuje ok 10 szt
  4. siema. ma ktos moze czesci do a4 b5 ? potrzebuje sruby do przekrecenia oslony silnika
  5. cwiara a jak ja u siebie zmostkuje te nogi od fotodiody to bedzie mocniejsze podswietlenie mimo ze mam ustawione potencjometrem na maxa ? niby swieci dobrze ale jakby bardziej podswietlalo bym sie nie obrazil
  6. musiales nie podlaczyc cisnienia oleju do licznika. od poziomu oleju na duzym fisie nie zapala sie symbol oleju Jak odłączę z kostki pin z ciśnieniem oleju to zniknie błąd? nie zniknie bo nie masz wogole podlaczonego tego kabla albo jest w innym miejscu niz powinien. Czyli co mam zrobić? Tak po prostu zawsze będę miał ten błąd? wypnij wtyczke z czujnika oleju na silniku , sprawdz miernikiem na ktory pin ktorej wyczki ma przejscie i porownaj ze schematem czy w tym miejscu powinno byc wejscie od cisnienia oleju
  7. bronson zrob mi taki emulator za 70 zl i swoj bedziesz mial gratis uzbrój się w cierpliwość... ja na bank będę składał a że wszystko poza prockiem i tak trza w większej ilości kupić to myślę że nie będzie problemu... mnie też wpienia ta leżąca wskazówka płytkę pod emu można wykonać metodą termotransferową i wytrawić, mam gdzieś w garażu trawiarkę... trzeba tylko złożyć jeden egzemplarz i przetestować działanie... ogólnie w niecie trafiłem na zagranicznych forach ludków co to składali i banglało.. jestem cierpliwy tylko zebym nie zdazyl auta sprzedac czasami ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- powiem wam ze miske z czujnikiem za 140 zl bym mial ale nie chce mi sie jej wymieniac. podnioslem auto na podnosniku i stwiedrdzilem ze wymiana takiej miski to niezly zabieg. wozek trzeba albo opuscic na dol albo silnik podniesc do gory a i tak nie jest powiedziane ze wyjdzie bo miejsca nie ma za duzo
  8. a można emula za cirka 30-35 zł i nie bawić się w silnik od przedlifta tylko czujnik w podstawę filtra i podpiąc emu pod liczniki po II lifcie.. bronson zrob mi taki emulator za 70 zl i swoj bedziesz mial gratis
  9. musiales nie podlaczyc cisnienia oleju do licznika. od poziomu oleju na duzym fisie nie zapala sie symbol oleju Jak odłączę z kostki pin z ciśnieniem oleju to zniknie błąd? nie zniknie bo nie masz wogole podlaczonego tego kabla albo jest w innym miejscu niz powinien.
  10. musiales nie podlaczyc cisnienia oleju do licznika. od poziomu oleju na duzym fisie nie zapala sie symbol oleju
  11. ja jestem chetny moze jeszcze ktos sie znajdzie . ja zaplace za taki emulator jakbys mi go zmontowal . napisz ile by to wyszlo ( czesci + twoja robota )
  12. poczekam bo co mi pozostaje . zobaczymy czy cos z tego bedzie
  13. a kiedy przewidujesz zakonczenie pracy przy takim emulatorze ?
  14. a ty bronson kiedy skonczysz ten emulator zeby z tego czujnika w podstawce zmienic sygnal na taki zeby pokazywal wskaznik ? bo tyle kasy na pewno nie wydam na miske i czujnik ---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ---------- a ta miska do afn to nie taka czasami ? Miska olejowa oleju AUDI VW PASSAT 1.8 1.9TDI NOW (3001271173) - motoAllegro
  15. licznik juz mam po lifcie , czujnik w podstawce tez juz mialem . wiec zostalby aby ten emulator . a mozesz mi podeslac linka do tej miski
  16. na przyklad jak ? tez sie zastanawiam nad wymiana miski ale koszta sa faktycznie zbyt duze
  17. witam . mam pytanie . czy plyta (oslona) pod silnik jest taka sama do a4 b5 i passata B5 ? mam okazje kupic od passata b5 ale nie wiem czy mi bedzie pasowala . Wygladem niby jest to samo .
  18. Spalanie w 1/2 fis tylko to jest korekta spalania a ja chce zmienic z km/litrze na l/100km
  19. hmmmm nikt nie wie ?
  20. siemka panowie wiecie jak zmienic w liczniku spalanie ? tzn wyswietla ile zrobie km/1l paliwa a chce zeby pokazywalo ile spala l/100km licznik passat B5 2004r FL
  21. bronson co mowisz wykombinujemy cos zeby mi ta cholera nie swiecila ? to akurat chodziło o włączenie podświetlania wskazówek po po zapłonie... a z sensorem.. coś będę myślał bo pomimo tego że mi nie wrzeszczy to wskazówka od temp. oliwy leży... ale pewnie to trochę potrwa... najpierw na wyświetlacz musze nazbierać dudków a ile kasy by trzeba zeby zrobic to urzadzenie zeby zminialo ten sygnal
  22. bronson co mowisz wykombinujemy cos zeby mi ta cholera nie swiecila ?
  23. Stary... To u vauxhalla kupujesz licznik z A6 po lifcie z FISem w idealnym stanie w tej cenie z przesyłką... Dolicz jeszcze pierdolenie się z lutowaniem wyświetlacza - już wolę wziąć drugi licznik. od a6 i znowu przerobki bo trzeba plywak robic i sciemniacz
  24. ja też mam dokładnie taki sam VDO 110.008.940/005 tyle że z uwalonym czerwonym podświetleniem infa z radia.... Anglik i jak ustawiłem kodowanie na 00040 i język na angielski to przestał ryja drzeć... kabel do sensora nie podpięty do niczego... chyba.. ale sprawdze.. w vagu krzyczy ale na ekranie cisza... Co do wyświetlaczy z allegro sam się zastanawiam... ale chwilowo kasy brak więc nie mam co wybierać... no kurde to czemu u mnie drze pape ? ja bym kupil ten wyswietlacz ale nie wiem czy warto . to chinole 160 zl okolo
  25. jaki masz dokładnie numer licznika i nr VDO oraz jaką wersję softu??? wersja softu w VAGCOMie znajdziesz albo może jest mała żółta naklejka cosik jak D09 albo D11 110.008.942/005 audi 8D0 920 980 softa nie wiem jaki mam . musialbym vasa podlaczyc ale to jutro jak bede na warsztacie ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- a jeszcze jedno warto kupic wyswietlacz z allegro ? bo ten co mam ma powypalane pixele

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.