Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Pierwsze logowanie - prośba o analizę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Ostatnio kupiłem kabel żeby skasować inspekcję (płacenie każdorazowo za podpięcie do kompa się nie kalkuluje). Nie mogłem oprzeć się pokusie zrobienia logów.

W sumie wg mnie autko chodzi dobrze. Mam je od roku i nic się z nim odpukać nie dzieje. Ale ekspertem nie jestem, więc zamieszczam logi zrobione zgodnie z instrukcją na forum.

proszę o analizę:

Statyczne:

LOG-01-000 STAT

9eda68d2724df52dm.jpg

LOG-01-001 STAT

11a53cbb67814e8fm.jpg

LOG-01-003 STAT

76b91be02f246f7bm.jpg

LOG-01-004 STAT

3a5f034fc33681a3m.jpg

LOG-01-007 STAT

8c596d6caf71793am.jpg

LOG-01-013 STAT

86d22e268377b490m.jpg

LOG-01-018 STAT

d31dec1d221a90cfm.jpg

Basic Settings:

LOG-01-000-BS STAT

37a058b04f6d7e81m.jpg

LOG-01-003-BS STAT

7bfbaf04e590c481m.jpg

LOG-01-011-BS STAT

59fccf5a96035d42m.jpg

Dynamiczne:

LOG-01-000 DYN

f8eb940c89421e2dm.jpg

LOG-01-001 DYN

34b1e8a4294c6d6fm.jpg

LOG-01-003 DYN

f911cc3e2a8e09e8m.jpg

LOG-01-004 DYN

8a0d49367154833dm.jpg

LOG-01-008 DYN

c48992a18bb5391em.jpg

LOG-01-010 DYN

26214de16afbd887m.jpg

LOG-01-011 DYN

a755ef8dcfa62cc5m.jpg

z góry dzięki

Pozdrawiam wszystkich Klubowiczów

Opublikowano

auto po programie ... tylko jest jedno ale ... niezbyt udanym ... :confused4:

moja rada ...podjedz do jakiegos chipsmachera na korekte [radze sie z tym pospieszyc .... ]

Opublikowano
  • Autor

o kurcze, zaskoczyłeś mnie.

Auto sam z Niemiec przyprowadziłem i przy 1 wizycie u mechanika podłączył się do kompa i na moje pytanie czy jest chip usłyszałem że nie... dalej tematu nie drążyłem.

Możesz coś więcej powiedzieć, dlaczego jest zły program? ile będzie mnie kosztowała zmiana programu i czy jest konieczna? i najważniejsze, skąd będę miał pewność, że koleś nie wgra mi większego badziewia niż teraz?

naprawdę jest tak źle???

Opublikowano

Możesz coś więcej powiedzieć, dlaczego jest zły program?

limitery gnoju wyjebane w kosmos ,doladowanie dosyc wysokie jak na to turbo ...

skontaktuj sie z rob555 [chipsmacher z pomorskiego] i napewno pomoze ... :wink4:

Opublikowano

Z logow wynika ze ladnego batmana ciagniesz za sobą.... limiter momentu wywalony na maxa...

Opublikowano

"Fajnie" zrobiony program :wink4:

Dodałbym do tego jeszcze termostat, bo ta temperatura to trochę mała.

Opublikowano
  • Autor

faktycznie jak depnę to dość mocno dymi, ale byłem pewny, że jak każdy diesel - depniesz to dymek idzie.

Zmartwiliście mnie, bo już rok tak jeżdże (a nie wiadomo kiedy w Niemczech zrobili chipa). Mam nadzieje, że to nie ma jakiegoś mocnego wpływu na silnik.

Co do termostatu to on jest ok. po prostu zimym autkiem wyjechałem wieczorem, niebył jeszcze dobrze dogrzany.

Skontaktuje się z rob555, zobaczymy co mi powie.

A swoją drogą o jakim wkładzie finansowym mówimy?

I czy poza złym programem, są jeszcze jakieś usterki?

Opublikowano

I czy poza złym programem, są jeszcze jakieś usterki?

"czips" zamazuje obraz w logach(chociazby odczyty w 008) wiec ciezko stwierdzic czy wszystko gra - chociaz na moje odczucie gra.

Mozna wrocic do serii zrobic diagnostyke... i jak wszystko jest OK zrobic program "z głową".

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.