Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 B7 2.0 tdi BPW by dominik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym gorąco przywitać klubowiczy jak i zarazem pochwalić sie moją lalunią ;) na tygodniu wrzuce więcej zdjęć chwilowo dwa oceńcie podpowiedzcie co można poprawić ;)

8aj6gr4c.jpg Umyta gotowa na woskowanie :)

hl96oadr.jpg

Z wyposażenia

S-line

pakiet światło

el.szyby przód

felgi 17" s-line

2.0 tdi bpw 140km

ori radio concert 2 plus nie wiem czy seryjnie wprowadzone złącze usb aux oraz karty sd w schowku

lampy bi xenon automatyczne poziomowanie (z którym mam problem)

pół elektroniczne fotele no i chyba to by bylo na tyle za mało znam a4 by opisać dodatkowe funkcje :)

Edytowane przez gamer998

Opublikowano

Jakiś konkretniejszy opis względem wyposażenia... ;-)

Opublikowano

jak kolega wyżej :) więcej informacji odnośnie twojego auta :) ogólnie ładna czerwień

Opublikowano

Piękna baza do modów, + za kolor ;)

Opublikowano
  • Autor

jakaś propozycja co do modu:)?

Opublikowano

Podglądnij wątek klubowicza Djim :wink: znajdziesz tam dużo pomysłów na mody :decayed:

PS. Koła na fotkach wyglądają na max. 18"

Bezawaryjności :hi:

Opublikowano
  • Autor

przepraszam koledzy z pomyłkę fele 17"

Opublikowano

Tak myślałem bo w oryginale te felgi w 19" nie wychodziły :wink: S-line widać tylko wewnętrzny, ale wszystko do ogarnięcia :naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor

a co masz na myśli wewnętrzny ? jestem zielony a na zewnątrz ? co było w s linie

Opublikowano

Skoro masz znaczki na zewnątrz s-line a zewnętrznego pakietu (zderzak, grill, listwy boczne, dokładka zderzaka tył, lotka tylnej klapy) brak, to wychodzi na to że masz tylko wewnętrzny pakiet s-line (siedzenia z wytłoczeniami s-line, kierownica z napisem s-line, gałka zmiany biegów pikowana s-line, listwy na progach s-line, opcjonalnie czarna podsufitka)

Opublikowano
  • Autor

hmm no to mam

listwy boczne

fele

gałke

fotele

teraz dywaniki

progi

kiera

podsufitka

Opublikowano

Jak będziesz miał więcej fotek w tym wnętrza to wrzuć :) Popatrzymy co tam masz ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek +parę pytań widział ktoś z bliska podświetlane dekory mam ochotę to zrobić tylko czy nie przeszkadzają w czasie jazdy .? I jakie fele16 czarne grafit czy tylko srebro ?gcxp39ol.jpg2kma5pp8.jpgvrtyq25n.jpg

Edytowane przez gamer998

Opublikowano

Lakier super!

Widzę, że dużo rzeczy już masz fabrycznych - to jest duuuuuży plus:)

A resztę sobie dorobisz....

Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.