Skocz do zawartości
IGNOROWANY

(B6 AWX) błekitna_b6_by_Murdzu12


Murdzu12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji ze kazdy mi mowi: pokaz swoja audiczke na forum a4, bo ladna itp...itd- wiec postanowilem sie wrescie pochwalic. Napewno jednym sie bedzie podobac a drugim nie bardzo, a wiec przejdzmy do konkretów:


model: Audi a4 b6 1.9 TDi AWX 130KM

rok.prod: 2002

przebier: 202 tys

kraj pochodzenia: Aniglia xD xD

wyposarzenie:

-wspomaganie kierownicy

-elektryczne szyby z przodu

-dwustrewowa klimatyzacja

-ABS

-ESP

-halogeny przeciwmgielne

-podgrzewane lusterka

-pelny fis

-6x airbag

-

itd...itp... co ma a4 na podstawowym wyposarzeniu



Teraz moze troszke o histori, troszke o etapie jak doszlo do jej zakupu: a wiec: Zjezdzilem sie praktycznie cala polske bo chcialem kupic eske:) wiadomo wyglad i te sprawy,

ale niestety przez tel wszystko przy kazdej audiczce bylo ok, a na miejscu jakby nie to auto(niestety tak bywa jedziesz 500 km po auto a okazuje sie ze wracasz z pustymi rekoma, bo to zlom a nie a4 ;/) wiec wrescie zrezygnowalem, i kupilem hehe odemnie jakies 20 km wlasnie moja niunie(tzw Anglika), gosc zrobil juz przekladke, bylo widac ze gosciu jest ogarniety, bo wszystko bylo do wgladu co wymienial itd itp. Teraz moze cos o kosztach: autko kosztowalo mnie 16 000 + rejestracja, celny itd.



Moze napisze jakie mialem plany na poczatek i co jest juz zrobione:

planowane mody:

-zakup 18" aluskow (zrobione)

-pomalowanie dokladek z kolor nadwozia (zrobione)

-dołozeni zew, s-line pakietu (jzrobione)

-przyciemnienie tylnych szyb (zrobione)

-wymiana zawiasu z 1BA na 1BV (zrobione, ale niestety a4 nie siadla mi tak jak eska :(:( )

-zalozenie xenonów "hid" (zrobione)

-zrobienie DRL w swiatlach drogowych (zrobione)

-montaz spryskow lamp (brak,moze kiedys)

-wymiana kierownicy czteroramiennej na trzyramienna MF z b7 + montaz tempomatu(zrobione) gratki i wielkie piwko dla: czaki22

-montaz RNS-a (zrobione) gratki i wielkie piwko dla: domin79

-wymiana siedzen + kanapy na sporty (zrobione)

-montaz podlokietnika (zrobione)

-wymiana klimatronika + podciagniecie wiazki pod grzanie (zrobione)

-montaz elektrycznych tylnych szyb (brak, ale jak powyzej- czesci juz czekaja na montaz)


Teraz moze troszke z prac mechanicznych jakich dokonalem: na poczatek oczywiscie jak przy kazdym zakupie wymiana kompletnego rozrzadu, oleju + wszystkich filtrow, nastepnie jak sie okazalo stukalo w przednim zawieszeniu, wymiana po obu stronach gornych wachaczy, nastepnie przyszedl czas na wymiane przednich tarcz+ klockow (montaz firmy hella- nie wiem czy dobra firma ale jak narazie nie narzekam)



Teraz moze opisze cos o mocy: mialem orginalne 130KM, wiadomo z czasem czlowiek sie przyzwyczaja i brakuje mocy, wiec postanowilem zrobic moda :) oczywscie na wszystkich orginalnych czesciach i zrobilem :) wczoraj a banan na twarzy zrobil mi sie odrazu. Wielkie poddziekowania dla gregor10 ziomek zna sie na robocie ktora robi, podchodzi profesjonalnie do autka, wytlumaczy , mila atmosfera , polecam goscia i to w 100% :):) wykres zapodam w najbliszym czasie i mam nadzieje ze fajnie wyszlo:

a ponizej wykresik:




W linku ponizej krotki opis zrobiony przez samego gregor10,





Teraz moze troche fotek: niestety robione jak narazie telefonem, wkrotce beda lepsze :)



tvt5e3n4.jpg




ggzgsmmd.jpg


18551b00099f1129m.jpg


0c21dcaca088bc6am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...