Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Podmiana liczników


morsik26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym sie zapytać czy można zamontować licznik w Audi A4 z firmy VDO,a orginalny tam jest z firmy Jaeger??

VDO jest orginałem

Napisz dlaczego chcesz zmienic liczniki ? I dokładnie jaki masz rok produkcji audicy bo nazwa tematu nie odpowiada oznaczeniu tego co masz w profilu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były i VDO i JAGERY ale te drugie były w 99 potem chyba się wycofali bo się sypały. Możesz zamienić wyprowadzenia powinny być te same jeśli kolory wtyczek będą te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w roczniku 2000 Jager i też miałem z nim problemy. Musiałem wymienić procek Motoroli za 500zł. Teraz niby wszystko jest OK oprócz tego,że wyświetlacz FIS jest do d*py i nic na nim nie widać.

Przy wymianie trzeba chyba zgrywać pamięć immobilaizera ze starego do nowego licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Audi A4 z 1999/2000 rok z silnikiem 1.9 TDI 90KM.Pewnie złe oznaczenie wpisałem,bo nie mogłem go nigdzie znaleźć,Che zmienić licznik ponieważ wyświetlacz mi szwankuje,a mianowicie nie wyświetlają się wszystkie piksele na nim i nic nie widać,a słyszałem,ze tych z firmy Jaeger nie warto naprawiać i że z firmy VDO są żywotniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniaj wystarczy dopasować immo kodowanie i jeszcze parę duperelków :gwizdanie:, koszt naprawy twojego fisa jest mniejszy i dostaniesz pisemną gwarancję na 2 lata (poszukaj dobrze na allegro) a nie wiadomo co kupisz kupując używkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko ja nie mogę sobie pozwolić na wymontowanie tego licznika i wysłanie go gdzieś kurierem,bo auto mi jest potrzebne codziennie niestety,a drugiego nie mam :([br]Dopisany: 30 Październik 2008, 16:31_________________________________________________Dzisiaj wielki dzień ciekawe czy wszystko zadziała zgodnie z planem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...