Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silnik czasem lekko drgnie na jałowym obroty


grax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam do Was zapytanie.

W aucie u siebie mam taki objaw, że jak odpalam rano silnik i jak jest zimny to na biegu jałowym chodzi dobrze, ale co chwilkę da się wyczuć takie leciutkie drgnięcie w obrotach. Jak otworzyłem drzwi i posłuchałem pracy to czasem słychać takie stuknięcie, cyknięcie gdzieś jak silnik pracuję na jałowym.

Jak silnik rozgrzeje się do fula objawy jakby zanikają. Czy może być to coś z dwumasą? Tylko jeśli silnik się rozgrzeje to ustaję to dlatego nie wiem czy to może być w tym przypadku dwumas.

Mam też już akumulator do wymiany, jest bardzo słaby. To raczej nic wspólnego z tym nie ma, że jak pochodzi i się doładuję to wszystkie objawy ustają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może z wtryskiem itp.

Kupiłem: v3 Generation R3 FUEL

Wleję do baku doleję paliwa i zobaczymy po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tak bedziesz podchodzil do naprawy to jakos tego nie widze, jesli nie za bardzo orientujesz sie w temacie to lepiej zawiez auto do kogos kto ma o tym jakies pojecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tak bedziesz podchodzil do naprawy to jakos tego nie widze, jesli nie za bardzo orientujesz sie w temacie to lepiej zawiez auto do kogos kto ma o tym jakies pojecie.

Jak będą jakieś objawy się nasilać to na pewno to zrobię, ale tego też nie zaszkodzi zrobić. Może coś się poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...