Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przepalona wiązka led w przedniej lampie


docent822

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przepaliła mi sie wiązka LED w przedniej lampie . Ktoś ma jakies pomysły jak rozwiązac problem /. Czy można wymienic tylko sam LED?

Jestem z pomorskiego , Ktoś może zna osoby tym sie zajmujące ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przepaliła mi sie wiązka LED w przedniej lampie . Ktoś ma jakies pomysły jak rozwiązac problem /. Czy można wymienic tylko sam LED?

Jestem z pomorskiego , Ktoś może zna osoby tym sie zajmujące ? ?

Jeśli masz wszystko ori to nie powinno być problemu i koszt koło 100zł, lecz podejrzewam, że mogła paść jeszcze przetwornica... Sam przerabiam temat już drugi raz, z tym, że poprzedni właściciel przekombinował i temat będzie się pojawiał co parę miesięcy, więc właśnie kompletuję części i będzie jak fabryka przykazała, ori :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam podobny problem. Nie palą mi się ledy w lewym reflektorze. Czy trzeba wymieniać cały reflektor czy sam pasek Led i ewentualnie przetwornice? Czy warto to robić w Aso czy można samemu wymienic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MakoUSM

Masz numer ori listwy led?

Nie mam pewności, ale chyba sama listwa nie występuję ori, a jedynie zamienniki choć mogę się mylić :)

Witam

Mam podobny problem. Nie palą mi się ledy w lewym reflektorze. Czy trzeba wymieniać cały reflektor czy sam pasek Led i ewentualnie przetwornice? Czy warto to robić w Aso czy można samemu wymienic?

No zależy co padło. Mogło to i to... ASO to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Poszukaj dobrego zakładu gdzie robią elektronikę i zakładają takie rzeczy. Mało kto to robi, bo trzeba rozkręcać całą lampę, ale myślę, że coś znajdziesz. Chyba, że wchodzi w grę wysyłka to mogę coś polecić choć jest ryzyko różnych odcieni ledów. Najlepiej dwie wysyłać.

Ja wywaliłem u siebie przeróbki i wrzuciłem trochę nowsze lampy z całą instalacją, a zostawiłem z tych przetwornice i żarniki. Czeka mnie jeszcze ogarnięcie poziomowania i sprysków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn generalnie najłatwiej wymienić cały reflektor?Czy przetwornica jest zespolona z nim ??? Jaki jest koszt oryginalnego reflektora a jaki zamiennika i czy ma ktoś namiar na sprawdzonego sprzedawcę takowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn generalnie najłatwiej wymienić cały reflektor?Czy przetwornica jest zespolona z nim ??? Jaki jest koszt oryginalnego reflektora a jaki zamiennika i czy ma ktoś namiar na sprawdzonego sprzedawcę takowych?

Po ori to musiałbyś do aso zadzwonić. Musisz podjechać do zakładu gdzie regenerują/naprawiają lampy i wymienią ci pasek i jeśli trzeba przetwornice w max 2godziny. Jedyne rozsądne rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...