Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sygnał gala w a4 b7 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Błagam o pomoc!!!!!!

Skąd pobrać sygnał Gala do poprawnego ustawienia RNS-D w a4 b7 2007????

Edytowane przez Peterson80

Opublikowano

po co Ci on?

troche szukanie i jest:

W związku z tym, że pin 21 w zielonej wtyczce licznika jest wolny (pusty) nie ma możliwości podpięcia sygnału prędkościomierza (GALA). Trzeba się wpiąć do czarnej wtyczki (niebiesko-biały kabel), która znajduje się przy tzw. "podstopnicy" oczywiście po stronie kierowcy. Żeby się do niej dostać należy zdjąć osłonę progu.

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

Jest to właśnie tzw. sygnał ABS, bez którego nawi nie aktualizuje położenia auta oraz na fisie wyświetla komunikat "off road".

Opublikowano

Wpięte i lipa... Może jakiś schemat czy coś w tym stylu.
Może jakaś rozpiska jak tą jeb....go RNS-D podłączyć.
Jest gala w kostke zasilania i w 26tke. I nic... ZAPŁACE za pomoc bo już młotek jest pod ręką.


Problem gali rozwiązany:

w podstopnicy:


jest to zielona wtyczka i kabel biało/niebieski - śmiga teraz aż miło. :) przynajmniej w B7 2007 rok.

Edytowane przez Peterson80

  • 3 lata później...
Opublikowano
W dniu 22.07.2015 o 13:25, Gość Peterson80 napisał:

Wpięte i lipa... Może jakiś schemat czy coś w tym stylu.
Może jakaś rozpiska jak tą jeb....go RNS-D podłączyć.
Jest gala w kostke zasilania i w 26tke. I nic... ZAPŁACE za pomoc bo już młotek jest pod ręką.

 

Problem gali rozwiązany:

 

w podstopnicy:

 

jest to zielona wtyczka i kabel biało/niebieski - śmiga teraz aż miło. :) przynajmniej w B7 2007 rok.

 

Witam przeglądam forum i nie mogę znaleźć odpowiedzi.Mam audi a4 B7 2007r.W moim autku jest Radio Concert EU B7 Soul jest w nim opcja GALA ale jak jadę to nie zwiększa mi głośności, więc gdybym pociągną kabel z zielonej kostki (przewód biało niebieski) do radia ,ale nie nie bardzo wiem w który pin się wpiąć proszę o pomoc

IMG_20190318_142312.jpg

IMG_20190318_134837.jpg

IMG_20190318_145404.jpg

IMG_20190318_145114.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.