Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mg75

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja mam też B7 i musiałem wymienić uchwyt, ale z szybą zrobiłem taki myk że wymieniłem szybę przez ubezpieczalnie ,mogę dwie szyby wymienić na rok, więc zgłosiłem że mam samochód modyfikowany z czujnikiem deszczu no i wymienili mi .
  2. Witam właśnie zabrałem się do podłączenia Bose że wzmakiem 32 pin , z podłączeniem myślę że nie będzie jakiegoś większego problemu, jedynie mam tylko kłopot jak powinien być podłączony ekran masy sygnału ,przeczytałem cały post i tak mi to zamieszkało że już sam nie wiem.Mam kawałek orginalnej wiązki od strony wzmaka ,sygnał masy nie jest nigdzie podłączony ale jest zaizolowany i idzie w stronę radia. Z opisu powinien chyba być podłączony do masy która idzie od wzmacniacza (4mm2) i teraz czy masę ekranu podłączam do masy radia pin 12 kostki D razem z masą od wzmacniacza (4mm2). Czy jakoś inaczej podłączyć na tym etapie mam z tym problem .Wszelką pomoc mile widziana
  3. Witam przeglądam forum i nie mogę znaleźć odpowiedzi.Mam audi a4 B7 2007r.W moim autku jest Radio Concert EU B7 Soul jest w nim opcja GALA ale jak jadę to nie zwiększa mi głośności, więc gdybym pociągną kabel z zielonej kostki (przewód biało niebieski) do radia ,ale nie nie bardzo wiem w który pin się wpiąć proszę o pomoc
  4. Witam mam pytanko,bo zamierzam też zmienić na BOSE,i klikam w link powyżej ,kieruje mnie do głównej strony forum,a dalej nie mogę znaleźć tego tematu, proszę o wskazówki co zrobić albo gzie to znaleźć,ponadto na forum jest w postach wiele zdjęć ze schematami i też nie mogę je podejżeć co utrudnia mi zapoznanie się z tematem, dzięki za jakąkolwiek pomoc
  5. Sorki ,mój błąd,zrobię jak mówisz a przełoże pin z nr 19 gdzie wcześniej były podłączone przeciw mgielne.Dzieki za pomoc ,jak podłącze to podzielę się opinią.
  6. Dzięki za pomoc,, jeszcze jedno pytanie czy czujnik powinien być zasilony na stałe czy ma dopiero działać po przekręceniu kluczyka? , bo piny bezpiecznika od 12-16 mają stałe zasilanie ,a piny 8,9 po stacyjce
  7. Dzięki za odpowiedź. Jak pisałem to bezpiecznik 17 jest pusty więc puściłem przewód z pin 1 do bezpiecznika nr 13(10A) nie wiem czy to dobrze zrobiłem.Napisałeś żeby dołożyć pin, ( czy chodzi o to żeby ze skrzynki bezpieczników pociągnąć przewód do wolnego pinu w lampce podsufitowej i w tedy podłaczyć do niego czujnik?) proszę o pomoc. A drugie pytani to chodzi o podłączenie lusterka ,dokładnie chodzi mi o pin nr 6 w lusterku, z opisu mam go podłączyć do pinu nr 1 w lampce.( tak zrobiłem) ale ten pin jest wolny ,. W opisie znalazłem że trzeba dolutować diody prostownicze w przyciskach lampki,( to wiem jak zrobic ze zdjęć twoich - dobra robota). Czy trzeba dołożyć do pinu 1 lampki dodatkowy przewód ? ( jeśli tak to jak to zrobić). Przepraszam za takie pytania,nie znalazłem na nie odpowiedzi .Dzięki
  8. Witam, mam małe pytanko. Podczas podłaczania czujnika deszczu w B7 w opisie jest że pin PIN 1 (Czerwono/fioletowy) - Plus przez bezpiecznik podłączony do pozycji 17 (10A) w skrzynce bezpieczników. U mnie ten bezpiecznik nie jest obsadzony,więc czy mogę sie podłączyć do innego . bardzo proszę o podpowiedź
  9. Witam.Jestem w trakcie podłączania lusterka z czujnikiem deszczu. B:Czujnik deszczu - 3 wyjścia1. PIN 1 (Czerwono/fioletowy) - Plus przez bezpiecznik podłączony do pozycji 17 (10A) w skrzynce bezpieczników. W moim B7 bezpiecznik nie jest obsadzony w tej pozycji ,czy mogę podpiąć się pod jakikolwiek bezpiecznik? proszę o pomoc
  10. Witam ponownie,chcialem podziękować za pomoc . Zanim zaczne przerubki chciałem najpierw zorientować się jak wygląda sprawa w kostkach ,no i zwróciłem uwagę że pin nr1 w kostce lampki podsufitowej jest nie obsadzony,czy orientujesz się skąd pociągnąć kabel, czytając ten temat jestem już za połową natknełem sie na wzmiankę,ale nie był temat rozwinięty,proszę o wskazówki i z góry dziękuję.
  11. witam Bart-S .W moim A4 B7 2007r. jest MCE z M low , a chciałbym na high z N. wiele tematów przerzuciłem na temat zmiany, ale nigdzie nie znalazłem konkretnie jak to się robi w B7,wiem że jest trochę przerabiania w kostkach. tematy które czytałem kierują do ciebie jako experta. ,czy była by taka możliwość podania mi ,co należy zrobić by to działało. proszę o informacje. Z góry dziękuję
  12. dziękuję za informacje
  13. Witam no i świetna robota!!!. Mam pytanko : w moim autku a4 b7 jest MCE 8E0 907 279 M chcem zmienić na high ( N), czy istnieje podobna rozpiska pinów ,oraz opis tego co , i jak należy przerobić ? ty to zrobiłeś rewelacyjnie . Niestety mam ubogą wersje A4 B7 2007r 1.9 tdi. a chciałem też mieć fotochrom z czujnikiem światła /deszczu +clh. Na początku podałeś link do Barta o MCE,ale ten link nie działa.bardo proszę o pomoc w tej sprawie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.