Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierownica skórzana - malowanie skóry (połysk, półmat czy mat?)


nike166

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam u Was w Puławach obszywają ekoskórami i robią szwy co kaleczą dłonie to nic dziwnego, że masz złe doświadczenie. Dalej szukajcie tapicerów co obszywają szmatami kierownice i biorą za to 120 zł :naughty:

Mędrkujcie sobie Panowie dalej i wierzcie w farbki z allegro za 30 zł :grin::grin::grin:

Cheers ! :kox:

Nie wiem czemu próbujesz na siłę wcisnąć swoją rację, jak osoby wypowiadające się tu sobie chwalą malowanie kierownicy i nikomu nic się z tym nie dzieje po krótszym czy dłuższym użytkowaniu. Jesteś tu jedyny co masz negatywne zdanie o malowaniu zapewne przez to, że masz firmę związaną z obszywaniem kierownic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam u Was w Puławach obszywają ekoskórami i robią szwy co kaleczą dłonie to nic dziwnego, że masz złe doświadczenie. Dalej szukajcie tapicerów co obszywają szmatami kierownice i biorą za to 120 zł :naughty:

Mędrkujcie sobie Panowie dalej i wierzcie w farbki z allegro za 30 zł :grin::grin::grin:

Cheers ! :kox:

Nie wiem czemu próbujesz na siłę wcisnąć swoją rację, jak osoby wypowiadające się tu sobie chwalą malowanie kierownicy i nikomu nic się z tym nie dzieje po krótszym czy dłuższym użytkowaniu. Jesteś tu jedyny co masz negatywne zdanie o malowaniu zapewne przez to, że masz firmę związaną z obszywaniem kierownic.

Dokładnie, kolega tu obszywa kierownice, więc normalne, dlaczego wyraża takie, nie inne zdanie na ten temat czy zakup używek w dobrym stanie...

p.s.: Kierownica, którą miałem i była obszyta, była obszywana w Lublinie, ale gdzie dokładnie, tego nie powiem, bo to nie ja oddawałem ją do obszycia i byłem drugim właścicielem po obszyciu. Co do kosztów- też nie są mi znane. Ale co do materiału, to jak dla mnie za bardzo się świeciła, a powinna być pół matowa.

Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie najpierw zapoznajcie się z technologią produkcji skór samochodowych, a później udowadniajcie swoje racje na temat malowania.
Dla możecie sobie obszywać lub nie, malować nawet plakatówkami i szczerze lata mi to i powiewa. Jak ktoś jest rzeźbiarzem to jego broszka ;)

Moja negatywna opinia na temat malowania tanimi farbkami do skór jest ukształtowana tym co przywożą do nas klienci ;)
Jeśli miałbym malować kierownicę to zrobiłbym to tylko i wyłącznie w Lederzentrum..ale to nie kosztuje 30 zł.

Kolego wyżej..skupuję kierownice trójramienne od B5 i A6 C5.. nie wiem ile już ich kupiłem..ale pewnie już koło 50 by się nazbierało. Wszystkie pozornie ładne.. Pozornie bo oczekiwać od 15 letniego auta żeby miało przebieg 120 tys. to szczyt naiwności :decayed:


to jak dla mnie za bardzo się świeciła, a powinna być pół matowa.

Widać, że nie masz bladego pojęcia jak wyglądały te kierownice ( kolor i faktura skóry ) jak wychodziły z fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja przestaję odpisywać, bo to walka z wiatrakami- ja mam swoją rację, Ty swoją i niech tak zostanie. Nie po to jest forum, żeby się kłócić. A co do koloru oryginalnej skóry w A4, to kolego ja wiem jak ona wygląda, bo kilka sztuk kierownic z tego auta miałem i widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...