Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ostrzegawcze sygnały dzwiękowe


rowkarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i z góry przepraszam ale niewiedziałem podco podpiąć ten temat.Morze ktoś pomorze mi w identyfikacji tego problemu.A dzieje się tak,po długim postoju gdy przekręcam kluczyk w stacyjce odzywa się sygnał dzwiękowy a właściwie to chyba cztery razy jagby ostrzegawczy z komputera.Potem przy każdym uruchomieniu już tego niema dopóki auto nie postoi przez nocke na parkingu.Jeśli ktoś się z tym spotkał to proszę o podpowiedz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i z góry przepraszam, ale nie_wiedziałem pod_co podpiąć ten temat._Morze ktoś pomorze mi w identyfikacji tego problemu._A dzieje się tak,_po długim postoju, gdy przekręcam kluczyk w stacyjce odzywa się sygnał dzwiękowy, a właściwie to chyba cztery razy jagby ostrzegawczy z komputera._Potem przy każdym uruchomieniu już tego nie_ma dopóki auto nie postoi przez nocke na parkingu._Jeśli ktoś się z tym spotkał to proszę o podpowiedz .

Ortografia i odstępy :facepalm:

Akumulator do wymiany jak stary lub trzeba go naładować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i z góry przepraszam, ale nie_wiedziałem pod_co podpiąć ten temat._Morze ktoś pomorze mi w identyfikacji tego problemu._A dzieje się tak,_po długim postoju, gdy przekręcam kluczyk w stacyjce odzywa się sygnał dzwiękowy, a właściwie to chyba cztery razy jagby ostrzegawczy z komputera._Potem przy każdym uruchomieniu już tego nie_ma dopóki auto nie postoi przez nocke na parkingu._Jeśli ktoś się z tym spotkał to proszę o podpowiedz .

Ortografia i odstępy :facepalm:

Akumulator do wymiany jak stary lub trzeba go naładować.

A co to Kolego forum ortograficzne , czy motoryzacyjne ? Ale trochę się spieszyłem i nie zwracałem uwagi na pisownię. Bardzo dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co to Kolego forum ortograficzne , czy motoryzacyjne ?

A jak motoryzacyjne to znaczy że trzeba walić byki ???

Oba są po Polsku więc na obu piszemy poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...