Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

uszkodzona sonda lambda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam audi A4 b7 po uszkodzeniu turbo sprężarki poleciał olej do tłumików czy mogła się uszkodzić sonda lambda? Jeżeli tak to proszę napisać jakie mogą być skutki zepsutej sondy lambda ? Pozdrawiam

Opublikowano

Diagnostyka komputerowa wykazuje niesprawność sondy.

Regenerowałem wiele sprężarek które potrafiły wypełnić tłumiki olejem ale jeszcze nigdy nie padła sonda lambda (oczywiście trzeba wypalić olej).

Opublikowano
  • Autor

Diagnostyka komputerowa wykazuje niesprawność sondy.

Regenerowałem wiele sprężarek które potrafiły wypełnić tłumiki olejem ale jeszcze nigdy nie padła sonda lambda (oczywiście trzeba wypalić olej).

jak trzeba wypalić ten olej???? Zrobiłem już 1300 kilometrów i jak się go zapali po całonocnym postoju to dymi na biało i nie równo pracuję a jak się zagrzeje to równo pracuję i mniej dymi

Jak się mam pozbyć tego problemu ponieważ jeżdżę 1 miesiąc zrobiłem 1300 km i nie widzę różnicy

Diagnostyka komputerowa wykazuje niesprawność sondy.

Regenerowałem wiele sprężarek które potrafiły wypełnić tłumiki olejem ale jeszcze nigdy nie padła sonda lambda (oczywiście trzeba wypalić olej).

jak trzeba wypalić ten olej???? Zrobiłem już 1300 kilometrów i jak się go zapali po całonocnym postoju to dymi na biało i nie równo pracuję a jak się zagrzeje to równo pracuję i mniej dymi

Jak się mam pozbyć tego problemu ponieważ jeżdżę 1 miesiąc zrobiłem 1300 km i nie widzę różnicy

Diagnostyka komputerowa wykazuje niesprawność sondy.

Regenerowałem wiele sprężarek które potrafiły wypełnić tłumiki olejem ale jeszcze nigdy nie padła sonda lambda (oczywiście trzeba wypalić olej).

jak trzeba wypalić ten olej???? Zrobiłem już 1300 kilometrów i jak się go zapali po całonocnym postoju to dymi na biało i nie równo pracuję a jak się zagrzeje to równo pracuję i mniej dymi

Jak się mam pozbyć tego problemu ponieważ jeżdżę 1 miesiąc zrobiłem 1300 km i nie widzę różnicy

a auto jak zapale to komputer pokazuje 40L spalania

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.