Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 trzeszczenie buczenie stukanie


Ans

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

pacjent a4 b6 1.9 tdi avf 2004r

moje a4 nie daje sobie wolnego w wydobywaniu ciekawych dźwięków

nie będę pisał o tym że buczy jak dodaje gazu - czytałem i wiem że to będzie pompa wspomagania ;) ale działa narazie tylko wydaje dziwne dźwięki

NATOMIAST :D

nieregularnie i nie zawsze, dlatego też nie udało mi się pokazać tego mojemu mechanikowi. On mówi że wszystko jest ok. Bo zazwyczaj tak jest - idealnie cicho i spoko. Czasami, niekiedy w ogole przy trasie 400km niekiedy zaraz po odpaleniu niekiedy po 5 kilometrach, zaczyna w nim stukać pukać strzelać przy skręcaniu i jeździe na wprost. Zauważyłem że przy wolnej jeździe - jade na wprost po ładnej drodze i coś po prostu napie***la tak że aż dziw, przyśpiesze i jest ok.

Edytowane przez Ans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na filmiku stoisz na trawie? kostce? wg mnie to opona trzeszczy o podłoże przy skręcaniu na postoju :) przynajmniej taki dźwięk mi się z tym kojarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej :D nie jestem jakiś nierozgarnięty :D dzieje się tak nawet jak jadę

dźwięk dochodzi jakby z kolumny kierowniczej, czuć na kierownicy i nogami ten stuk

dzisiaj może uda mi się nagrać co sie dzieje podczas jazdy - to jest ciekawe :D

Edytowane przez Ans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ansiu, ja miałem podobny dźwięk, ale na wolnych obrotach przy max skręcie - diagnozą były dolne wahacze banany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, nic nie imputuje, po prostu tak mi się ten dźwięk kojarzy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ansiu, ja miałem podobny dźwięk, ale na wolnych obrotach przy max skręcie - diagnozą były dolne wahacze banany.

Dzięki Damian, to konkretna odpowiedź, jednakże na przykład wczoraj zrobiłem ok 150km i nie było nic, 0 stuków puków ani nic, a wieczorem wziąłem na chwile auto i znów :P

Edytowane przez Ans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Będę go pamiętał chyba tylko ze stukania, pukania i trzeszczenia i ładowania tysięcy zł.

Mnie też oooo kojarzy się tylko z trzeszczących plastików, wycierających się przycisków i padającymi silniczkami klimy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę go pamiętał chyba tylko ze stukania, pukania i trzeszczenia i ładowania tysięcy zł.

Mnie też oooo kojarzy się tylko z trzeszczących plastików, wycierających się przycisków i padającymi silniczkami klimy :grin:

problem rozwiazany po wymianie płynu wspomagania

Edytowane przez Ans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...