Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 trzeszczenie buczenie stukanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie

pacjent a4 b6 1.9 tdi avf 2004r

moje a4 nie daje sobie wolnego w wydobywaniu ciekawych dźwięków

nie będę pisał o tym że buczy jak dodaje gazu - czytałem i wiem że to będzie pompa wspomagania ;) ale działa narazie tylko wydaje dziwne dźwięki

NATOMIAST :D

nieregularnie i nie zawsze, dlatego też nie udało mi się pokazać tego mojemu mechanikowi. On mówi że wszystko jest ok. Bo zazwyczaj tak jest - idealnie cicho i spoko. Czasami, niekiedy w ogole przy trasie 400km niekiedy zaraz po odpaleniu niekiedy po 5 kilometrach, zaczyna w nim stukać pukać strzelać przy skręcaniu i jeździe na wprost. Zauważyłem że przy wolnej jeździe - jade na wprost po ładnej drodze i coś po prostu napie***la tak że aż dziw, przyśpiesze i jest ok.

Edytowane przez Ans

Opublikowano

na filmiku stoisz na trawie? kostce? wg mnie to opona trzeszczy o podłoże przy skręcaniu na postoju :) przynajmniej taki dźwięk mi się z tym kojarzy

Opublikowano
  • Autor

ej :D nie jestem jakiś nierozgarnięty :D dzieje się tak nawet jak jadę

dźwięk dochodzi jakby z kolumny kierowniczej, czuć na kierownicy i nogami ten stuk

dzisiaj może uda mi się nagrać co sie dzieje podczas jazdy - to jest ciekawe :D

Edytowane przez Ans

Opublikowano

Ansiu, ja miałem podobny dźwięk, ale na wolnych obrotach przy max skręcie - diagnozą były dolne wahacze banany.

Opublikowano

przepraszam, nic nie imputuje, po prostu tak mi się ten dźwięk kojarzy :P

Opublikowano
  • Autor

Ansiu, ja miałem podobny dźwięk, ale na wolnych obrotach przy max skręcie - diagnozą były dolne wahacze banany.

Dzięki Damian, to konkretna odpowiedź, jednakże na przykład wczoraj zrobiłem ok 150km i nie było nic, 0 stuków puków ani nic, a wieczorem wziąłem na chwile auto i znów :P

Edytowane przez Ans

Opublikowano

Będę go pamiętał chyba tylko ze stukania, pukania i trzeszczenia i ładowania tysięcy zł.

Mnie też oooo kojarzy się tylko z trzeszczących plastików, wycierających się przycisków i padającymi silniczkami klimy :grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Będę go pamiętał chyba tylko ze stukania, pukania i trzeszczenia i ładowania tysięcy zł.

Mnie też oooo kojarzy się tylko z trzeszczących plastików, wycierających się przycisków i padającymi silniczkami klimy :grin:

problem rozwiazany po wymianie płynu wspomagania

Edytowane przez Ans

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Czy to był taki dźwięk?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.