Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak odpiąć oryginalny hak Audi


Harry Zott

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :)

Mam oryginalny hak Audi na kluczyk w załączniku niżej podsyłam zdjęcie, posiadam do niego kluczyk lecz nie mam zielonego pojęcia jak go odpiąć kombinowałem wczoraj lecz hak nie chce się wypiąć... Prosiłbym kogoś o instrukcję.. Robiłem to tak wkładałem kluczyk, przekręcałem go na czerwony /zielony tak i tak kombinowałem, przekręcałem pokrętło i wyciągałem lecz nic to nie dawało hak ani drgnął..

http://img11.staticclassifieds.com/images_tablicapl/240739205_1_644x461_oryginalny-hak-holowniczy-kula-audi-a4-b6-b7-z-2-kluczykami-sroda-slaska.jpg

Edytowane przez Harry Zott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kluczyk przekręcasz na czerwone pole

odciągasz gałkę od haka i przekręcasz też na czerowne pole wtedy hak powinien wyjsć w dół. Jak nie wyjdzie to znaczy że się zapiekł i trzeba kombinować, może postukać jakimś gumowym młotkiem? W najgorszum wypadku rozwiercanie zamka, ale na początek spróbuj tak jak napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nawet nie drgnął.. :( Nie ma przypadkiem ktoś jakiegoś sposobu na odpiecie tego haka?

Koledzy mecze się z tym hakiem i nic nie przynosi zamierzonych skutków.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie wyjdzie normalnie to bedziesz go musiał rozwiercać. tam jest taki bolec który wychodzi i blokuje kule haka w belce jak tam sie zapiecze to rczej tego nie odblokujesz bez uszkodzenia haka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem nie moge zdemontować haka. Robiłem jak pisal kolega na początku i nic. Pokretla nie mogłem na czerwone pole ustawić nawet. W konsekwencji czego pokrętło sie teraz obkreca xD. Jakies pomysły jak to ogarnac? Moze ktoś mial podobny problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...