Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czy wato ingerowac w elektronike w 2.6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, jak w temacie czy moze ktos napisac czy warto robic chipa w 2.6 ?? jaki koszt i moze ktos robil?? ile taka ingerencja w kompie daje?? jest chociaz 20 % wiecj .Interesowalo by mnie lepsze przyspieszenie:)

Opublikowano

To wolnossący motor, chyba niewiele to da. W twoim przypadku 30 km to chyba nieopłacalne. Niech mnie ktoś poprawi, jak się mylę.

Opublikowano

na jakims zagranicznym forum Audi czytalem, ze kazde 10KM w wolnossacyn to w przeliczeniu koszt kolo 1000 zl. z tym, ze chodzilo chyba o zamontowanie kompresora/turbosprezarki. v-piro robil 2.8 bodajze obydwie wersje i przyrosty byly marne...

Opublikowano
witam, jak w temacie czy moze ktos napisac czy warto robic chipa w 2.6 ?? jaki koszt i moze ktos robil?? ile taka ingerencja w kompie daje?? jest chociaz 20 % wiecj .Interesowalo by mnie lepsze przyspieszenie:)

podczas klubowego wypadu do Vtechu robione były 2.8 z marnymi rezultatami (przyrost KM można było policzyć na palcach jednej ręki). Silniki wolnossące nie są podatne na modyfikacje oprogramowania i w zasadzie na żadne inne. Podniesienie mocy w nie uturbionych jednostkach to są niebagatelne kwoty.

Opublikowano
  • Autor

czyli lepiej kupic sobie 2.7 turbo. :) dzieki za odpowiedzi:) czyli nawet juz nie mysle o jakmis chipie ;)

Opublikowano
na jakims zagranicznym forum Audi czytalem, ze kazde 10KM w wolnossacyn to w przeliczeniu koszt kolo 1000 zl. z tym, ze chodzilo chyba o zamontowanie kompresora/turbosprezarki. v-piro robil 2.8 bodajze obydwie wersje i przyrosty byly marne...

tak naprawde to HGW bo u roba bylo duzo mocniej a u max'a prawie nic

Opublikowano
czyli lepiej kupic sobie 2.7 turbo. :) dzieki za odpowiedzi:) czyli nawet juz nie mysle o jakmis chipie ;)

Po co odrazu 2.7 , wystarczy ze zmienisz na 2.8 194 KM i będziesz widział spora róznice

Opublikowano
czyli lepiej kupic sobie 2.7 turbo. :) dzieki za odpowiedzi:) czyli nawet juz nie mysle o jakmis chipie ;)

Po co odrazu 2.7 , wystarczy ze zmienisz na 2.8 194 KM i będziesz widział spora róznice

po co sie rozdrabniac i kupowac auto 2 razy... lepiej raz, a dobrze :D 2.7BiT lub 2.7T ( A6 i Allroad - 2.7T mial jedna turbine, prawda???? ) to mocne propozycje :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.