Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Woda w nogach od strony kierowcy ! POMOCY


Lukasz b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam Duży problem ponieważ dostaje mi się woda do mojego A4 B8. Woda znajduje się pod nogami kierowcy, próbowałem rozbierać plastik pod kierownicą i woda jakby dostaje się z lewej strony pod takim metalowym pudełeczkiem nie wiem jak to fachowo się nazywa - możliwe że przecieka gdzieś wyżej i spływa po tym pudełeczku. na zdjęciu (http://www.directupload.net/file/d/4064/2ujvmuqv_jpg.htm) pokazane jest z której strony dostaje się wilgoć. Miał ktoś taki problem ? jak to uszczelnić ? (nie mam szyberdachu szyba raczej nie przepuszcza ! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod maska jest plastik (maskownica) podszybia, rozbierz tam i popatrz może zapchał Ci się kanał odprowadzający wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod maska jest plastik (maskownica) podszybia, rozbierz tam i popatrz może zapchał Ci się kanał odprowadzający wodę.

Temat chyba rozwiązany - musiałem wyjąć cały komputer wraz z obudową - taka szara puszka. Było tam pełno syfu liści itp.

po 1. był zapchany kanał odpływowy

po 2. ktoś kiedyś tam coś chyba grzebał i nie dokładnie tą obudowe komputera dokręcił i wida tamtędy dostawała się do środka

poprawione - zobaczymy czy będzie rezultat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz prysznic, ale myślę że rozwiązałes problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod maska jest plastik (maskownica) podszybia, rozbierz tam i popatrz może zapchał Ci się kanał odprowadzający wodę.

Temat chyba rozwiązany - musiałem wyjąć cały komputer wraz z obudową - taka szara puszka. Było tam pełno syfu liści itp.

po 1. był zapchany kanał odpływowy

po 2. ktoś kiedyś tam coś chyba grzebał i nie dokładnie tą obudowe komputera dokręcił i wida tamtędy dostawała się do środka

poprawione - zobaczymy czy będzie rezultat :)

Witam

Mam również problem z odpływem wody z podszybia - pełno liści itd. Od strony pasażera wyczyściłem bo jest dostęp. Pytanie jak podejść do demontażu komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...