Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b8 blokada II biegu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie czy ktoś z Państwa spotkał się z problemem blokady drugiego biegu ( wrzuceniem dwójki)??? Sprawa wygląda następująco: podczas szybkiego manewru nawracania auto zostało zredukowane do jedynki następnie nie można było znaleźć/wrzucić dwójki ( przy próbie włączenia drugiego biegu nie ma żadnych niepokojących objawów szarpania, zgrzytania, stukotu itd... ) Pozostałe biegi chodzą bez zarzutu, sytuacja taka miała miejsce w krótkim czasie dwukrotnie. Co dziwne podczas dalszej kontynuacji jazdy około 25 km w ruchu ulicznym wszystkie biegi chodzą bez zarzutu. W zaistniałej sytuacji nie możliwe było wrzucenie drugiego biegu tylko przy uruchomionym silniku. Jeśli ktoś z Państwa miał by jakiekolwiek opinie na ten temat bardzo proszę o podpowiedź. Pozdrawiam

Opublikowano

Witam, mam pytanie czy ktoś z Państwa spotkał się z problemem blokady drugiego biegu ( wrzuceniem dwójki)??? Sprawa wygląda następująco: podczas szybkiego manewru nawracania auto zostało zredukowane do jedynki następnie nie można było znaleźć/wrzucić dwójki ( przy próbie włączenia drugiego biegu nie ma żadnych niepokojących objawów szarpania, zgrzytania, stukotu itd... ) Pozostałe biegi chodzą bez zarzutu, sytuacja taka miała miejsce w krótkim czasie dwukrotnie. Co dziwne podczas dalszej kontynuacji jazdy około 25 km w ruchu ulicznym wszystkie biegi chodzą bez zarzutu. W zaistniałej sytuacji nie możliwe było wrzucenie drugiego biegu tylko przy uruchomionym silniku. Jeśli ktoś z Państwa miał by jakiekolwiek opinie na ten temat bardzo proszę o podpowiedź. Pozdrawiam

Ja miałem tak kilkakrotnie... to że skrzynia jest małoprecyzyjna jest odrębny temat.... ale u mnie po prostu sprzęgło i DM jest od nowości dlatego cały zestaw jest u mnie zmęczony... aktualnie przebieg 162tys. i co jakiś czas miałem właśnie problem z wbiciem dwójki.... czasami trójka takze zachaczała....

już mam zakupione graty tj. nowy sestaw DM + sprzegło... oczywiście nie musi być to samo u Ciebie... ale jaki przebieg ma auto realny? czy w histori było wymieniane sprzęgło ?

Opublikowano
  • Autor

Witam, mam pytanie czy ktoś z Państwa spotkał się z problemem blokady drugiego biegu ( wrzuceniem dwójki)??? Sprawa wygląda następująco: podczas szybkiego manewru nawracania auto zostało zredukowane do jedynki następnie nie można było znaleźć/wrzucić dwójki ( przy próbie włączenia drugiego biegu nie ma żadnych niepokojących objawów szarpania, zgrzytania, stukotu itd... ) Pozostałe biegi chodzą bez zarzutu, sytuacja taka miała miejsce w krótkim czasie dwukrotnie. Co dziwne podczas dalszej kontynuacji jazdy około 25 km w ruchu ulicznym wszystkie biegi chodzą bez zarzutu. W zaistniałej sytuacji nie możliwe było wrzucenie drugiego biegu tylko przy uruchomionym silniku. Jeśli ktoś z Państwa miał by jakiekolwiek opinie na ten temat bardzo proszę o podpowiedź. Pozdrawiam

Ja miałem tak kilkakrotnie... to że skrzynia jest małoprecyzyjna jest odrębny temat.... ale u mnie po prostu sprzęgło i DM jest od nowości dlatego cały zestaw jest u mnie zmęczony... aktualnie przebieg 162tys. i co jakiś czas miałem właśnie problem z wbiciem dwójki.... czasami trójka takze zachaczała....

już mam zakupione graty tj. nowy sestaw DM + sprzegło... oczywiście nie musi być to samo u Ciebie... ale jaki przebieg ma auto realny? czy w histori było wymieniane sprzęgło ?

Hm... nie wiem czy sprzęgło było wymieniane, przebieg 133 tysiące, jeżdżę od nie dawna... Ale dzięki za sugestie, to już coś...

A jakiej firmy sprzęgło i DM kupiłeś, możesz coś polecić? Ja przymierzam się do wymiany rozrządu i też nie bardzo się orientuję na jakiego producenta postawić

Edytowane przez driver-max

Opublikowano

Witam, mam pytanie czy ktoś z Państwa spotkał się z problemem blokady drugiego biegu ( wrzuceniem dwójki)??? Sprawa wygląda następująco: podczas szybkiego manewru nawracania auto zostało zredukowane do jedynki następnie nie można było znaleźć/wrzucić dwójki ( przy próbie włączenia drugiego biegu nie ma żadnych niepokojących objawów szarpania, zgrzytania, stukotu itd... ) Pozostałe biegi chodzą bez zarzutu, sytuacja taka miała miejsce w krótkim czasie dwukrotnie. Co dziwne podczas dalszej kontynuacji jazdy około 25 km w ruchu ulicznym wszystkie biegi chodzą bez zarzutu. W zaistniałej sytuacji nie możliwe było wrzucenie drugiego biegu tylko przy uruchomionym silniku. Jeśli ktoś z Państwa miał by jakiekolwiek opinie na ten temat bardzo proszę o podpowiedź. Pozdrawiam

Ja miałem tak kilkakrotnie... to że skrzynia jest małoprecyzyjna jest odrębny temat.... ale u mnie po prostu sprzęgło i DM jest od nowości dlatego cały zestaw jest u mnie zmęczony... aktualnie przebieg 162tys. i co jakiś czas miałem właśnie problem z wbiciem dwójki.... czasami trójka takze zachaczała....

już mam zakupione graty tj. nowy sestaw DM + sprzegło... oczywiście nie musi być to samo u Ciebie... ale jaki przebieg ma auto realny? czy w histori było wymieniane sprzęgło ?

Hm... nie wiem czy sprzęgło było wymieniane, przebieg 133 tysiące, jeżdżę od nie dawna... Ale dzięki za sugestie, to już coś...

A jakiej firmy sprzęgło i DM kupiłeś, możesz coś polecić? Ja przymierzam się do wymiany rozrządu i też nie bardzo się orientuję na jakiego producenta postawić

Skoro będziesz robił rozrząd to może warto pomyśleć o zzrzuceniu skrzyni i zobaczyć co tam jest?... a jak rozłożone wszyskot to może warto pomyśleć o wymianie właśnie sprzęgła a jak DM będzie kwalfikowała się do wymian yto i ją wymienić ...sam pisałeś, że jeździsz od niedawna...więc auto masz dla siebie... więc warto zainwestować w auto którym pojeździsz jeszcze terochę....

ja za cały zestaw dwumasy + sprzęgło+docisk itp. dałem 2100zł... zestaw LUK'a...

pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.