-
Grupowy Chip
Witam Panowie jak wyszedł temat z Leo, modyfikacje zrobione ??? Jakie są wasze odczucia opinie Itp ??? Pozdrawiam
-
Jakie dystanse do felg 18" et41 do b8?
Witam A co koledzy sądzą o felgach 225/45/18 et 35 szerokość 8" do a4b8 Czy to będzie dobrze grało wszystko ??? Jumber możesz jakieś foto wstawić ? Pozdrawiam
-
Grupowy Chip
Ok dzięki ale w takiej sytuacji muszę spasować nie mam tyle czasu. Pozdrawiam
-
Grupowy Chip
To może lepiej od razu zadzwoń i rezerwuj termin po co czekać
-
Grupowy Chip
Dzwonię 04.01.2015r i jak się dodzwonię to wieczorem napiszę co i jak. Proszę się wpisywać do w/w daty żebym wiedział na czym swoimi i ile osób jest chętnych. 1) Audi a4 B7 1.9 tdi 115 km 2) Audi A4 B8 2,0 tdi 143 km (wchodzę w to jeśli zdążymy do 07.01.2016 włącznie) Jeszcze pytanie takie czy ten jacek-leo ma doświadczenie w takich akcjach bo tak szczerze mówiąc to nie jestem na forum zbyt często i w ogóle nie śledzę dokonań kolegi. Chciałbym żeby to było zrobione z głową i zdrowym rozsądkiem
-
Grupowy Chip
Witam Panowie też jestem chętny. Dzisiaj dzwoniłem do V-tech Motorsport na Golisza przy rabacie 20% koszt takiej zabawy 1300zł. Ale jestem otwarty na inne firmy więc dajcie znać jak najszybciej. Pozdrawiam
-
A4 B8 nie reaguje na kluczyk POMOCY
Hej A wiec na przyszłość jeśli komuś się przydarzy podobna sytuacja opisuję swój przypadek. Kod błędu 2811 blokada kolumny kierowniczej.Historia zakończyła się następująco. Laweta do odpowiedniego mechanika-->rozebranie kolumny kierowniczej-->dokładna diagnoza problemu(uszkodzony rygiel odpowiedzialny za blokowanie kierownicy a dokładnie to moduł który steruje ryglem)-->wymiana modułu-->kodowanie-->fura lata aż miło. Koszty 600zł Dziękuję wszystkim za poświęcony czas, wszelkie sugestie,komentarze i porady.Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam
-
A4 B8 nie reaguje na kluczyk POMOCY
Witam serdecznie udało się uzyskać info na temat mojego autka, komputer wskazał błąd: blokada kolumny kierowniczej. Orientuje się ktoś może jakie koszty ?
-
A4 B8 nie reaguje na kluczyk POMOCY
No właśnie żadnych konkretów ... Panowie są nowe przypuszczenie dotyczące tego co mogło się zepsuć tym razem padło na MODUŁ STEROWANIA NAPIĘCIEM Jakie jest wasze zdanie na ten temat ?
-
A4 B8 nie reaguje na kluczyk POMOCY
Nie no po podłączeniu komputera w tym dolnym gnieździe pod kierownicą nie było żadnych błędów, z kolumną kierowniczą wszystko niby gra, ale nic więcej nie powiedzieli bo nie ma zapłonu i niby "nie można się "że tak napiszę podpiąć głębiej. Dopiero na warsztacie. Także... ręce opadają
-
A4 B8 nie reaguje na kluczyk POMOCY
No i jest problem bo to również nie klucz...
-
A4 B8 nie reaguje na kluczyk POMOCY
No właśnie taka jest sytuacja... Otwiera/zamyka ale nie ma zapłonu/ nie odpala... Bezpieczniki dobre, akumulator pełen, w kolumnie kierowniczej nie ma błędów nic nie blokuje... Hmmm kiedyś mi raz upadł ale wszystko śmigało do tej pory nic się nie działo... jeździł bez najmniejszych problemów... Nie wiem... Czekam na ten drugi klucz z niecierpliwością! A jest możliwe odpalenie mechaniczne ( grotem z kluczyka ) ?
-
A4 B8 nie reaguje na kluczyk POMOCY
Witam Panowie no i jestem po wizycie kolejnego specjalisty, jak się okazało nic związanego z kolumną kierowniczą wszystko tam gra nie ma błędów... Drugi kluczyk to była pierwsza myśl... ale został w Polsce... już na niego czekam także sprawdzimy. Jeśli to nie podziała to tylko ASO. . . No cóż aż strach się bać dam znać co i jak!
-
A4 B8 nie reaguje na kluczyk POMOCY
Witam Panowie jestem po wizycie gościa z ADAC i powiedział tyle że nie ma pojęcia co się stało :-( Podłączył kompa ale nic się nie udało ustalić bo to coś (jak on to powiedział ) jest zepsute i blokuje dostęp Dzwoniłem do innego magika który stwierdził że na 95% procent winna jest stacyjka a w zasadzie czip który jest w środku. Jak myślicie czy gość może mieć rację ???
-
A4 B8 nie reaguje na kluczyk POMOCY
Kolega podpowiada że może to czujnik/wyłącznik wstrząsowy czy jest to prawdopodobne i jeśli tak to gdzie go szukać w tym modelu
driver-max
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta