Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy Chip


tomekxp2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest ktoś chętny na zrobienie chip-a na początku stycznia 2016r w Szczecinie u kolegi Jacka-Leo z forum :

diesel-inside.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest nas dwóch. Pewnie im więcej osób tym lepsza cena. Będę dzwonił na początku nowego roku i zapytam co i jak. Wiem, że robi program pod samochód + hamowania także nie ma też co się nastawić na jakieś 500- 600 zł. Narazie nie znam szczegółów, ale dowiem się ile wyjdzie w zależności od liczby chętnych.

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nas trzech. Wiadomo, im więcej Osób tym taniej. :) W styczniu będę dzwonił i pytał o szczegóły, tj. jaka kwota przy określonej ilości chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie też jestem chętny. Dzisiaj dzwoniłem do V-tech Motorsport na Golisza przy rabacie 20% koszt takiej zabawy 1300zł. Ale jestem otwarty na inne firmy więc dajcie znać jak najszybciej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u kolegi z forum wychodzi taniej 900 -1000 zł od osoby z forum, przynajmniej było tak wcześniej. Przy grupowym chipie- może będzie taniej. Będę wiedział dokładnie na początku stycznia. Ja będę robił napewno, nawet jak nikt się nie zgłosi. Proszę osoby zdecydowane, aby potwierdziły chęć zrobienia chipa i napisały jaki silnik. (pojemność, diesel/benzyna). Zadzwonię, przedstawię ile osób jest chętnych, jaki termin i dogadam temat.

Dzwonię 04.01.2015r i jak się dodzwonię to wieczorem napiszę co i jak.

Proszę się wpisywać do w/w daty żebym wiedział na czym swoimi i ile osób jest chętnych.

1) Audi a4 B7 1.9 tdi 115 km

2)

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonię 04.01.2015r i jak się dodzwonię to wieczorem napiszę co i jak.

Proszę się wpisywać do w/w daty żebym wiedział na czym swoimi i ile osób jest chętnych.

1) Audi a4 B7 1.9 tdi 115 km
2) Audi A4 B8 2,0 tdi 143 km (wchodzę w to jeśli zdążymy do 07.01.2016 włącznie)


Jeszcze pytanie takie czy ten jacek-leo ma doświadczenie w takich akcjach bo tak szczerze mówiąc to nie jestem na forum zbyt często i w ogóle nie śledzę dokonań kolegi. Chciałbym żeby to było zrobione z głową i zdrowym rozsądkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Audi a4 B7 1.9 tdi 115 km

2) Audi A4 B8 2,0 tdi 143 km (wchodzę w to jeśli

zdążymy do 07.01.2016 włącznie)

3)Audi a4 b6 1.8 turbo 150 km quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo jest super gosciem polecam juz pare aut robilem u niego i z seri chipa i pomodzone auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo opinie ma b. dobre. Mówiąc w skrócie zna się na robocie i sporo osób go poleca. Ważnym atutem jest to, że ma hamownię co ma duże znaczenie.

Jeśli będzie miał wolne jakieś terminy do 07.01 to jak najbardziej zabukuje. Może będzie trzeba kilka terminów zabukować, żeby każdemu pasowało - zobaczymy. Postaram się zadzwonić wcześniej i dam znać jak sytuacja wygląda. Najpóźniej 04.01 będę znał szczegół. Obecnie są 3 osoby chętne.

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zadzwoniłem i mam pierwsze informacje.

Audi a4 b6, a4 b7 900zł - kilka godzin pracy. A4 b8 2.0 CR- wyższa szkoła jazdy 1300zł - dwa dni pracy. Informacja dla kolegi, do 07.01 - może być ciężko z terminem - potwierdze w poniedziałek.

Większe zniżki są możliwe od 5 osób.

Terminy dokładne będą omawiane 04.01 - wtedy jeszcze raz zadzwonię. Jeśli ktoś jest zdecydowany może podać jakieś swoje terminy w pierwszej połowie stycznia to spróbuję zaklepać.

Fajnie jakby było 5 osób to mielibyśmy zawsze taniej. Może ktoś się jeszcze zgłosi. Temat narazie jeszcze otwarty :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi cena i termin odpowiada już dawno się przymierzałem do tego tylko brakowało chęci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...