Treść opublikowana przez KingPin007
-
spoty Szczecin
Soboty łasztownia w Szczecinie g.17 https://www.facebook.com/Audi-Klub-Szczecin-1710125812541078/?fref=ts
-
Błąd samopoziomowania
Tez na wahaczu chyba lewym
-
Passat B6 2.0TDI 136KM Pytanie ?
tak wygląda ta wlepka https://zapodaj.net/357d4fe7fe03a.jpg.htmli w pozycji motorkb/eng.code masz kod silnika
-
Passat B6 2.0TDI 136KM Pytanie ?
Poszukaj wlepki z kodem silnika w bagażniku lub pod tylną kanapą i to wiele wyjaśni, chyba że masz książkę serwisową i tam też jest ta wlepka. Diesel 2.0 do listopada 2007 r. niezależnie od wersji mocy, zasilany był pompowtryskiwaczami, później wprowadzono wtrysk common rail.
-
Audi A4 B6 1.9TDi AVF 253Ps 506Nm
Dobrze idzie Czepiacie się... Pytanie jak uruchomiliście te dodatkowe funkcje na FIS-ie?
-
[A4 b6] Przekładka Tiptronica na Manuala
Napisz do klubowicza Nosb (http://a4-klub.pl/index.php?/user/4880-nosb/)
-
Grupowy Chip
Robiłem u Leo diesel-inside polecam, cenowo to wyszło 900zł razem z hamownią
-
audi B6 3.0 v6 skrzyni automat
Kolego jak masz przedni napęd to skrzynia multitronic czyli bezstopniowa, jak masz quattro to wtedy tiptronic w naszych A4 Te 6 biegów które widzisz na wyświetlaczu są to sztucznie wgrane przełożenia. Co do drugiego pytania odpowiedz brzmi NIE.
-
Problem z audi a4 b6
Co do radia i navi to sprawdz bezpiecznik...