Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kod błędu P2103

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie. Szukałem już chyba wszędzie i nadal nie jestem pewien.

Zacznę od początku.

Wymieniłem sprzęgło oczywiście jak to ja musiałem coś urwać, urwałem czujnik temperatury spalin za filtrem dpf udało mi się go zlutować złożyłem wszystko i niespodzianka, wyskakuje mi błąd P2103 czytałem że to klapa przepustnicy więc wyczyściłem wszystko egr itp. Niestety nadal nic ciągle wyskakuje błąd. Dzieje się to na biegu jałowym i jak jest zimny silnik zapala się przy tym kontrolka świec ale tylko na ułamek sekundy tak że ledwo można to dostrzec. Po rozgrzaniu silnika i usunieciu błędu juz się nie pojawia ale znowu jest to samo gdy auto ostygnie. Teraz nie wiem czy to jest wina tego czujnika czy może zbieg okoliczności i padła mi przepustnica. Dodam jeszcze, gdy odłącze ten czujniki to wtedy dokładnie pokazuje mi że coś jest nie tak z czujnikiem więc czujnik chyba działa prawidłowo.

Proszę pomóżcie mi bo nie chcę wymieniać wszystkiego pokolei.

Edytowane przez paw306

Opublikowano
  • Autor

A jakie jest twoje zdanie na temat tego czujnika, chyba z nim wszystko ok skoro dopiero jak go odłącze to wtedy pokazuje błąd na czujniku?

Właśnie to mnie martwi czy to rzeczywiście zbieg okoliczności czy jednak ten czujnik ma coś wspólnego z tym błędem

Z góry Dziękuję za podpowiedź

Sprawdził bym jeszcze temperaturę jaką pakazuje na tym czujniku to wtedy bym był pewny czy to jest to jak by pokazało ale w moim VCDS nie wiem dla czego ale zablokowana jest opcja bloki pomiarowe-8. Pewnie to jakaś wersja okrojona

Opublikowano

A jakie jest twoje zdanie na temat tego czujnika, chyba z nim wszystko ok skoro dopiero jak go odłącze to wtedy pokazuje błąd na czujniku?

Właśnie to mnie martwi czy to rzeczywiście zbieg okoliczności czy jednak ten czujnik ma coś wspólnego z tym błędem

Z góry Dziękuję za podpowiedź

Sprawdził bym jeszcze temperaturę jaką pakazuje na tym czujniku to wtedy bym był pewny czy to jest to jak by pokazało ale w moim VCDS nie wiem dla czego ale zablokowana jest opcja bloki pomiarowe-8. Pewnie to jakaś wersja okrojona

W b8 nie pokazuje bloków pomiarowych trzeba wejść w pomiary rozszeżone

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję kolego znalazłem dziękuję za pomoc pewnie gdyby nie ty to bym szukał nowego programu.

No cóż nic mi nie pozostaje jak tylko wymienić przepustnice, mam nadzieję że będzie to to.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.