Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaka temperature powinien miec silnik 1.8T Quattro AEB ????


dominiks18

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanka jaka temperature powinien miec silnik przy normalnej jezdzie????cos za szybo mi wskaznik paliwa opada:(czyzby nie dogdrzewalo silnika i stad wzrost spalania ??

A jaka masz tem. podczas jazdy??? no i jakie spalanie?? Powinien mieć, no normalnie 90 st c, :quattro: ekonomiczny nie jest :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temp przy jezdzie to 70-80 max do 90 nie dochodzi ,spalanie komp srednio pokazuje 12 ale wydaje mi sie ze spali troszke wiecej:(

No to tem za niska! 12 L czyli w normie,chyba ze chodzi o jazde poza miastem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

sprawdź błędy Vagiem kolego bo wina może leżeć po stronie czujnika temp. Jeśli błędów nie będzie to do wymiany termostat (i tak najprawdopodobniej będzie bo objawy są typowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

też w pierwszej kolejności wszedłbym pod auto i sprawdził termostat (pomijając dostępnośc do VAG-a)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie sklada ze nie mam Vaga:( jestem na kupnie ale nie wiem i jaki program do tego:( moze ktos z krakowa lub okolic posiada vaga????

[ Dodano: 04-02-2007, 23:55 ]

sorki za bledy wyzej, nie wiem jaki fejs kupic i jaki program do tego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpiąć pod VAG, jeśli brak błędów czujnika i temp. na kanale 49 klimatronika pokrywa sie mniej więcej z wskazaniami VAGa to termostat do wymiany.

czujnik i termostat kupuj tylko w oryginale bo zapłacisz 20-30 zł więcej ale unikniesz niespodzianek

zamykam bo o temp. i termostacie to tu encyklopedia jest napisana, skorzystaj z FAQ w tym dziale :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...