Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 b5 ] Jakie opony do felg ala RS6


Mario82A4

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam pytanie jakie wybrać najlepiej opony do felg RS6 18"/8 ET43, obecnie mam 225/40 ale szukam jakiejś węższej , co będzie lepiej wyglądało 215 czy 205 ?? i jaki profil najlepiej do takich szerokości opon ?? Auto obecnie jest na gwincie tył ok 63cm od ziemi , przód 64cm na tyle dodatkowo dystans 15 mm na przodzie pewnie wpadnie taki sam jak podegnę ranty błotników , sory za jakość zdjęcia http://www.directupload.net/file/d/4075/6byaapr6_jpg.htm


Nikt nic nie podpowie ? Edytowane przez Mario82A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , pomału zbliża się zima i będę szukał opon no następny sezon bo fale i tak idą do malowania , masz może jakąś fotę jak wygląda taka opona po założeniu ma 18 . Chodzi o naciąg bo 225 jest za szeroką pod fale z dystansem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ale też kupiłem fele RS6 i lecą do malowania , i oponki kupuje 215/40r18 - i kumpel tak ma , i jest niewielki naciąg już to fajnie zaczyna wyglądać , 205 to już spory naciąg , ale trzeba uważać na wszystko no i moim zdaniem głupio auto wyglada , bo ogólnie a4 to takie masywniejsze autko i opony 205? nie pasi ;]

wiec zakładaj 215/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeślij fotę jak to wygląda u tego znajomego , ciekaw jestem jak się układa opona . 205 to faktycznie wąska opona do tej feli szczególnie że lubię ostrzej polatać po zakrętach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...