Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AZB B5] Black Avant S4 |Recaro|2x PDC|2DIN|Soft|

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No bak na 160km to tak akurat :D:D Jak ogarniesz ta przepustnice wydechu to wrzuc foty jak to wyszlo! 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Caly czas zjerzdzaja nowe graty :) Ostatnio udalo sie wyrwac praktycznie nowe oslony tarcz przednich z prowadnicami powietrza z Phaetona (50zl za komplet :D ). 

Dojechal tez komplet hamulcow na tyl z RS4 B5 312mm :)

 

Bez-nazwy_awsaeqh.jpg

 

Za grosze udalo sie tez upolowac nowy zbiorniczek plynu bo na ten stary żółty nie moglem juz patrzyć ;)

 

DSC0002JP_awsaeaq.jpg

Edytowane przez razk

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

no niezle,motorownia u mnie taka sama,cos z moca bedziesz dzialal?Powiedz czy ten 2din to ori?Mam do kupienia orginal 2din ale niebieski i nie wiem,da sie bebechy do mojego pprzelozyc?

Opublikowano
  • Autor
Dnia 19.03.2017 o 21:31, rs4wagon napisał:

no niezle,motorownia u mnie taka sama,cos z moca bedziesz dzialal?Powiedz czy ten 2din to ori?Mam do kupienia orginal 2din ale niebieski i nie wiem,da sie bebechy do mojego pprzelozyc?

2din ori z rs4. Kupilem caly komplet (kosz, konsole, panel klimy itp.) wiec tylko przelozylem. Jedyne co z mojego 1din zostalo to carbon lewarka z niebieska nicia zeby pasowal do reszty. Moc bedzie robiona ale narazie mi starcza wiec ogarniam wizualnie. 

Dojechal gwint :D

0ZCHA3m.jpg

Na swieta na dwa tygodnie do PL wracam to trzeba zaczac montowac to i owo bo juz pol piwnicy gratow a auto prawie seria :P

Edytowane przez razk

Opublikowano

ładna s4 powodzenia w modzeniu

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Audi siadlo na glebe :D

JN3eCJ0.jpg

 

Za rozrywke odpowiada Pioneer AVH-x5700DAB

vrFlNVA.jpg

 

Dodatkowo dojechaly DP 3 cale i Inlet Pipe OEM RS4

Opublikowano

Śliczna S-ka :), nie ma się czego przyczepić, no chyba, że to radio jakoś mi tu nie pasuje, ale to tylko moje zdanie ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Podczas wymiany zawieszenia tylne mocowania wygladaly calkiem przyzwoicie

Yqm2cRT.jpg?1

Niestety od srodka tragedia. Az dziwne ze to sie jeszcze trzymalo. :facepalm:

cwlN7lq.jpg

 

Udalo sie szybko ogarnac mocowania w lepszym stanie wiec na troche powinien byc spokoj;)

 

C3AIoYk.jpg

 

Przy okazji dozbroilem troche swojego pioneera :) Wpadl malutki mikrofon na oslone kolumny kierowniczej, Antena DAB na szybe i wyciagnalem wejscie USB do kabiny. Mialem uzyc gniazda z jakiegos VAGa i umocowac je na konsoli ale zmienilem koncepcje:decayed:

 

WlyONik.jpg

 

Na zdjeciu jeszcze nie dokonczone. Teraz wszystko dookola gniazda jest ladnie wyrownane i caly element odmaalowany w czarny mat :)

Z pendrivem Sandisk Cruiser Fit mozna normalnie zamknac klapke :)

 

UTt6ddL.jpg

 

Edytowane przez razk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.