-
[AZB B5] Black Avant S4 |Recaro|2x PDC|2DIN|Soft|
Śliczna S-ka :), nie ma się czego przyczepić, no chyba, że to radio jakoś mi tu nie pasuje, ale to tylko moje zdanie
-
B5 1.8 Perełka :P
Zgadza się, znaczek z tyłu na miejsce i w kolorze czarnym, tak samo grill i znaczek z przodu, ten chrom do niczego nie pasuje :/
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
No naklejki troszkę biją po oczach, ale ogólny look jest miazga powodzenia w modach
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
OOoooooOoooo Panie wygląda naprawdę grubo
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Zderzak kosmos, naprawdę będzie robił robotę
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Może troszkę nie ta marka, ale podwyżka sięgnęła wszystkich kierowców. W zeszłym roku za ubezpieczenie w TUW za E39 530d zapłaciłem 407zł, niestety w grudniu, gdzie podwyżki niestety były najwyższe kończyła mi się polisa i wtedy dostałem najlepszą ofertę na rynku z PZU za ok. 1800zł, ale udało się w granicach 1500zł w AXA przez mBank :).
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem Szymon z Zamościa, ale mieszkam i pracuję w Krakowie, na razie nie dorobiłem sie jeszcze Audi, ale poluję na A4 B5 1.8T w quattro i mam nadzieję, że w końcu się uda
Prezesik94LZA
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta