Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Deska rozdzielcza


szusty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie może dziwne .

Oddałem auto do naprawy, jakiś problem mało istotne, po odbiorze zauważyłem iż uszkodzony jest wyświetlacz fis (nie wyświetla wszystkiego) jak również po wyłączeniu stacyjki nie gaśnie całkowicie licznik kilometrów tylko przygasa, (awaria morze być zbiegiem okoliczności, mechanik stwierdził że mogło to być wynikiem wysokiej temperatury bo stał kilka dni na słońcu zresztą zawsze stoi) ale nasuwa mi się pytanie czy jest możliwość zamiany całej deski rozdzielczej

pozdro

Max

Edytowane przez szusty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licznik nie jest zintegrowany z deska rozdzielacza, aby wybebeszyć deskę jest sporo roboty wiec komos raczej się nie chciało,

co do FISU po prostu umarł i trzeba go wymienić, wykręcając licznik i go rozbierając , lcd fisu jest na taśmie wpinanej w płytę pdb licznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi czy można szybko wymienić całą deskę/licznik. Bez zachodu. Wymieniałem żarówki i są tylko do odkręcenia dwie śruby i odpięcie taśm.

Edytowane przez szusty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to uzupelnij profil bo nawet nie wiadomo o jakie auto chodzi.

Jak chcesz zmienić zegary ( bo rozumiem, że o to Ci się rozchodzi) to (zalezy czy masz przedlifta czy polifta) będzie trzeba zaadaptować transpondery w kluczykach do immo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli masz odpowiedz na swoje pytanie adaptacja immo itd , raczej komos nie chciało by się bawić w podmiankę deski w a4 B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info i sorry za profil w starym forum było a tu nie sprawdziłem :(

Czyli wymiana fis

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...