Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MAP Sensor do BRC 1.8t AEB


dzakson

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś zakładał MAP sensor do silnika AEB w celu podpięcia go pod instalację gazową? Mam instalkę BRC Sequent 24 i mam problem z ustawieniem gazu. O ile z opcji ustawienia suwakami wyciągnąłem chyba max o tyle centralka chyba w ogóle nie ma mapy bo powyżej 3 tysięcy na gazie czy, że przyspieszenie już nie takie jak na benzynie, albo chociaż poniżej 3000 obr na gazie. Chciałem jechać do "gaziarzy" ale usługa ustawienia jest droższa niż sensor podciśnienia stąd pomysł o podłączeniu takiego pod auto i ustawienie samemu. Możliwe, że go po prostu zostawię podłączonego jeśli będzie jechał lepiej.

Czy sensor musi być firmy BRC? Jeśli tak to jaki i jeśli nie to też jaki :)

Jak go wpiąćw instalację? Do LPG jest wtyczka i jeśli kupię sensor BRC wystarczy że go podepnę. Pytanie bardziej o wpięcie w istalację ciśnienia/podciśnienia.

Mile widziane wskazówki od osób ktore coś takiego przeprowadzały.

Kupując sensor nie ma od węży do podłączenia. Jakiś pomysł skąd wytrzasnąć węże i końcówkę do podłączenia?

Będę wdzięczny za wszelką pomoc.


Moc drzemiąca w odpowiedziach jest tak porażająca, że aż zabrakło mi słów, więc od teraz milczę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja zauważyłem jak do mojej instalacji podpinał map sensor to wyglądało to tak:

jeden kabel od map sensora podpinał do wtyczki od kompa a drugi wężyk, który był przy map sensorze podpiął pod podciśnienie do parownika.

A później to już ustawienia na kompie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...