Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skórka pomarańczy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Niedawno lakierowałem dokładki w kolor nadwozia, wyszło całkiem nieźle tylko pojawił się niewielki efekt tzw. "skórki pomarańczy".

Chciałbym teraz jakoś to jakoś usunąć. Do dyspozycji bedę miał polerke mechaniczną Euroteca. Panowie jakie pasty i pady polecacie aby ogarnąć to w miarę dobrze? Słyszałem coś o paście Farecla G3 i padach G-MOP. Będzie to dobre rozwiazanie?

Opublikowano

skórkę pomarańczy fajnie usuwa się .... papierem ściernym ew (chodź jeszcze nie testowałem) padem jeansowym

Opublikowano

Zależy jaka gruba jest ta skórka - jak bardzo gruba i o ile nalałeś dosyć dużo klaru i masz z czego wycinać to papier nawet 1500 na wode, potem 2500 i dopiero polerka. Tylko papierów nie kupuj w markecie, a w sklepie lakierniczym.

Opublikowano
  • Autor

Dobra, przejadę najpierw papierem 2000, potem 2500 no i polerka. I teraz pytanie co do pasty. Farecla G3 bedzie dobra, czy sa jakies lepsze?

Opublikowano

Jest cała masa lepszych, ale jeśli nie zajmujesz się polerowaniem na codzień to nie ma sensu sobie zawracać czymś innym głowy.

Opublikowano
  • Autor

Też tak uważam, dobra temat do zamkniecia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.