Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poduszka kierowcy regenerowana, a oryginalna


walus5555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałem zapytać, czy da się jakoś rozróżnić poduszki regenerowane od oryginalnych? Zakupiłem poduszkę niby oryginalną do kierownicy 3 ramiennej, jednak nie jestem pewien, czy to jest oryginał. VCDS nie pokazuje błędów. Czy da się to jakoś sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specjalistą od wstawiania zdjęć. tu jest link do nich:

https://onedrive.live.com/redir?resid=8739EF8B03494893!98063&authkey=!ABoJExzQSJ6I2mo&ithint=folder%2c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszę wrc

Regenerowane nie mają naklejek z numerem części łączących zaślepkę tą czarną z chromem i znaczkiem audi z tylną jej częścią metalową.

Dodatkowo na regenerowanej chrom w ramce wokół znaczka audi jest matowy brak mu połysku i o ile plastik ten czarny jest prawie tej samej jakości jak w ori to chrom niestety jest dziadowski.

Miałem możliwość porównania tych chromów kiedy to kupiłem sobie samą zaślepkę żeby podmienić u siebie -> tego samego dnia odesłałem zaślepkę właśnie przez ten chrom...

U Ciebie na zdjęciu nie ma naklejek które sa usuwane podczas regeneracji i chrom tez jest bez połysku.

Na 99 % regenerowaną poduchę masz

Jak się nie mylę to w tym miejscu powinna być ta naklejka z numerami poduchy


188505852d38dc28.jpg

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, sprzedawca po tym jak zadzwoniłem i dość mocno powiedziałem co myślę przyznał, że to poduszka regenerowana. Śmieszne jest to, że poduszka ma wszystkie nalepki przyklejone, ale z 2 strony. Odeślę mu ją i zobaczymy co dalej, bo powiedział, że wymieni ją na poduszkę oryginalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...