Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Temperatura spada - czy to normalne?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pytanie,czy po nagrzaniu sie autka do 90 stopni i przy duuzym bucie(przy wiekszych predkosciach) temperatura silnika spada do okolo 60-70 stopni- tak jest normalnie czy mam cos nie tak?czy popsrtu jest chlodzenie az takie?

Opublikowano

Temperatura zawsze powinna utrzymywać się na poziomie 90 stopni

Opublikowano

Termostat do wymiany - opcja szukaj było jużo tym kilka razy

Opublikowano
temperatura silnika spada do okolo 60-70 stopni

Miałem podobnie i winny był (w moim przypadku) termostat.Okazało się, że zamiast przy 87stopniach zaczynał się otwierac już przy 78!!! no i w mieście temp. spox stała na 90, a w trasie 60-70 max

Sporo już było na ten temat napisane :exclaim:

Między innymi to: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=6143&highlight=termostat

Temperatura zawsze powinna utrzymywać się na poziomie 90 stopni

i praktycznie nawet drgnąc (na wskaźniku).

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za pomoc-bede skrupulatniej korzystal z opcji szukaj :confused:

A jeszcze ...czy sa duze konsekwencje jak bede z tym jezdzil okolo miesiaca?

Opublikowano
A jeszcze ...czy sa duze konsekwencje
Duze to raczej nie ale np. silnik bedzie niedogrzany, przez co wzrosnie spalanie (jak poszukasz tematu o termostacie znajdziesz wiecej :wink: )
Opublikowano
A jeszcze ...czy sa duze konsekwencje

Duze to raczej nie ale np. silnik bedzie niedogrzany, przez co wzrosnie spalanie (jak poszukasz tematu o termostacie znajdziesz wiecej )

Też już było: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5982

Osobiście nie polecam (jazdy z niesprawnym), koszt termostatu to około 60zł.

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki!poczytalem troszke i najpierw musze sprawdzic co jest przyczyna czujnik czy termostat-czas zakupic VAG'a :biggrin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Miałem podobne obiawy, na mieście 90 stopni , poza miastem nie więcej niż 60stopni. Wczoraj zmieniłem termostat i pięknie ciągle trzyma 90. Pozdrowienia dla wszystkich klubowiczów. :a4fan::audi:

Opublikowano

zamykam bo na temat temeratury cieczy, termostatu, czujnika to epopeja jest napisana na forum i niepotrzebna jest jej kontynuacja :arrowr: patrz FAQ

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.