Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wymiana tylnych lamp żle swiecą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś mnie podkusiło o wymianę tylnych lamp na Neony.

Lampy zakupiłem, wybrałem warsztat w okolicy który się tym zajmuje. Po 6 godzinach prac efekt jest mnie więcej taki:

aldi.jpg

Pomijając że świeci stop w prawym błotniku ( facet twierdzi że coś tam pomylił ) to głównym problemem jest że w sterowniku światła nie są zakodowane jako NEON tylko jako LED ( świecą janością 60% )

Facet mówi że trzeba by zrobić upgrade sterownika ale to na moją odpowiedzialność bo sterownik może paść podczas tej operacji, wtedy jest szansa że zaświecą z jasnością 100%.

Twierdzi że tak jak jest można jeździć. Na mój chłopski rozum wydaje mi się że o ile w nocy jeszcze może to przejść, to w deszcz, w dzień ryzyko że ktoś mi z d...y garaż zrobi ( zwłaszcza na autostradzie) jest wysokie.

Czy to taka rzeźba musi być czy ja trafiłem na niezbyt ogarnięty warsztat?

Opublikowano

Na mój chłopski rozum, źle zakodowane lampy!!!

Jeżeli mogę zapytać, ile Cię skasowali...

Opublikowano
  • Autor

Na mój chłopski rozum, źle zakodowane lampy!!!

Jeżeli mogę zapytać, ile Cię skasowali...

450 zł

Facet twierdzi że mój sterownik jest za słaby i nie przyjmuje kodowania na NEON.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

jak masz trochę wolnego czasu podjedz do Cieszyna to Ci zerknę na to , ten magik w ogóle nie powinien się takich rzeczy chwytać :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

jak masz trochę wolnego czasu podjedz do Cieszyna to Ci zerknę na to , ten magik w ogóle nie powinien się takich rzeczy chwytać :facepalm:

Ogarniesz to na pewno ? Straciłem dzisiaj 6 godzin w upale 36 stopni + 2 godziny jazdy i na koniec 450 zł

Opublikowano

PW poszło :)

Opublikowano

moze byc taka sytuacja ze ster nie pusci 100% jasnosci

ale 90%zawsze sie udaje

a to juz wystarczajaco

Opublikowano

Podjedz do vagaudiservice w okolicach lublinca tam ci to ogarną na 100% i będzie wszystko działać.

Opublikowano
  • Autor

Podjedz do vagaudiservice w okolicach lublinca tam ci to ogarną na 100% i będzie wszystko działać.

Dzięki za pomoc.

Dzisiaj zrobili to do końca, Jakiś kabel był zamieniony, rozjaśnił te neony do 80% - i niech już tak zostanie :)

Koszta 850 zł nowe lampy + 450 montaż + w sumie 300 kilometrów jazdy +/- 1450 zł na zicher

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.