Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana tylnych lamp żle swiecą


l.e.s.t.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mnie podkusiło o wymianę tylnych lamp na Neony.

Lampy zakupiłem, wybrałem warsztat w okolicy który się tym zajmuje. Po 6 godzinach prac efekt jest mnie więcej taki:

aldi.jpg

Pomijając że świeci stop w prawym błotniku ( facet twierdzi że coś tam pomylił ) to głównym problemem jest że w sterowniku światła nie są zakodowane jako NEON tylko jako LED ( świecą janością 60% )

Facet mówi że trzeba by zrobić upgrade sterownika ale to na moją odpowiedzialność bo sterownik może paść podczas tej operacji, wtedy jest szansa że zaświecą z jasnością 100%.

Twierdzi że tak jak jest można jeździć. Na mój chłopski rozum wydaje mi się że o ile w nocy jeszcze może to przejść, to w deszcz, w dzień ryzyko że ktoś mi z d...y garaż zrobi ( zwłaszcza na autostradzie) jest wysokie.

Czy to taka rzeźba musi być czy ja trafiłem na niezbyt ogarnięty warsztat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój chłopski rozum, źle zakodowane lampy!!!

Jeżeli mogę zapytać, ile Cię skasowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój chłopski rozum, źle zakodowane lampy!!!

Jeżeli mogę zapytać, ile Cię skasowali...

450 zł

Facet twierdzi że mój sterownik jest za słaby i nie przyjmuje kodowania na NEON.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz trochę wolnego czasu podjedz do Cieszyna to Ci zerknę na to , ten magik w ogóle nie powinien się takich rzeczy chwytać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz trochę wolnego czasu podjedz do Cieszyna to Ci zerknę na to , ten magik w ogóle nie powinien się takich rzeczy chwytać :facepalm:

Ogarniesz to na pewno ? Straciłem dzisiaj 6 godzin w upale 36 stopni + 2 godziny jazdy i na koniec 450 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc taka sytuacja ze ster nie pusci 100% jasnosci

ale 90%zawsze sie udaje

a to juz wystarczajaco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz do vagaudiservice w okolicach lublinca tam ci to ogarną na 100% i będzie wszystko działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz do vagaudiservice w okolicach lublinca tam ci to ogarną na 100% i będzie wszystko działać.

Dzięki za pomoc.

Dzisiaj zrobili to do końca, Jakiś kabel był zamieniony, rozjaśnił te neony do 80% - i niech już tak zostanie :)

Koszta 850 zł nowe lampy + 450 montaż + w sumie 300 kilometrów jazdy +/- 1450 zł na zicher

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...