Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mieto3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mieto3

  1. mieto3 odpowiedział(a) na nathaniel99 temat w Zachodniopomorskie
    wpadaj Zrobimy
  2. nic tu VCDS nie pomoze :-(
  3. z ECU pod 18 i 19 pin licznika
  4. koledzy nie mam aspiracji na 345 i zastanawiam sie nad takim kompletem pod tarcze 320 http://allegro.pl/audi-q5-2-0-zacisk-hamulcowy-przedni-prawy-przod-i6204197452.html czy to zmiesci sie w oryginalne koło 16 cali i czy za duzo nie bedzie trzeba kombinowac ???
  5. do zmiany jezyka potrzeba mmi 3G+ (nawet w innym samochodzie) a jezeli dobrze ustawiles rodzaj zbiornika to przejedz ze 100km i wtedy odczyty poowinny sie ustawic, a chwilowe spalanie pokazuje i srednia predkosc ???
  6. bo to nie zalezy od posiadaneg licznika tylko sterownika silnika jak ECU ma juz CAN a byly takie w przedliftach z przelomu 99r to info bedzie szlo po CAN jak nie to analogowo a licznik tylko wyswietla jakies tam parametry ....
  7. smialo ciagnij przyklejone na taka niby tasme dwustronna
  8. najmniejszego problemu nie ma ...
  9. zegar znaczy licznik
  10. faktycznie wymiana pamieci nie pomoze ale zegar jest do postawienia
  11. dokladnie tak jak kolega thomaso11 napisal i stare klucze zostaja przy aucie 30min roboty
  12. mieto3 odpowiedział(a) na Goofy temat w Zachodniopomorskie
    co za radio, co trzeba sprawdzic i w jakiej czesci szczecina ???
  13. oby to nie łożysko oporowe sprzegła stukajace o obudowę skrzyni bedzie stuklo az wypuka dziure ... heh nie wydaje mi sie odgłosy pochodzą z tyłu auta ...nie wiem jak by jakiś metal dotykał drugiego metalu pod wpływem wibracji wszystko w okolicach bagaznika bądź lewego tylnego nadkola.....nie mogę dokładnie zlokalizować co ...ale wiem ze w tamtych rejonach,,,,,nie wiem czy to klapa czy co? zmylilo mnie mowa o nakolu pasazera
  14. oby to nie łożysko oporowe sprzegła stukajace o obudowę skrzyni bedzie stuklo az wypuka dziure ...
  15. za słabo szarpiesz jak odkreciles zabezpieczenie pomiedzy oparciami to juz tylko ciagnc zostalo...
  16. Tak kodowaniem VCDS wlasnie chyba nie do konca sie da, Grzegorzu bo ustawienia w MMI sa jakby nadrzedne nad ustawieniami kodowania mialem podobny przypadek ze na polskim w MMI wskakiwal niemiecki w liczniku i nie szlo Vagiem tego przestawic wiec jestem tez ciekawy czy jakos da sie to zrobic !!! a Polski na zegarach sie da jak sie wymieni je na poliftowe
  17. AP FELGI na santockiej 39 robilem u nich kompleksowo juz kilka kompletów POLECAM
  18. odpowiednia parametryzacja climatronica wystarczy nawet tego starego, czy to high czy low
  19. zarowno licznik jak i LCD sa rozbieralne jezeli bedziesz chcial zmieniac caly zegar, to potrzebna wizyta w ASO lub u kogos kto zdejmie ochrone komponentu
  20. pewnie licznik byl rozbierany i za mocno ktos docisnal wskzowke
  21. Grzegorzu mysle ze kazdy europejski poliftowy bedzie mial PL kilkanascie juz ich przerobilem i w kazdym byly w A5 poliftowej z monochromatycznym ( lecz bialym nie czerwonym) tez byl PL tak jak kazde MMI 3G+ juz ma polski standardowo ( chyba poza UAS)
  22. da sie założyc bez problemu
  23. Mysle ze to kwestia kodowania i ustawien bo nawet chyba poliftowy concert nie ma menu po polsku a MMI 3G+ juz ma wiec da sie to ustawic zeby nie było że bujam concert przedliftowy bez polskiego licznik polift z PL i nawet znakami polskimi
  24. Bedzie miał PL przy 2G i innych ( ja mam nawet przy concercie PL) i wszystkie info beda po polsku ze uruchamia silnik ze trzeba wcisnac pedal itd...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.