Treść opublikowana przez mieto3
-
tempomat
wpadaj Zrobimy
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
nic tu VCDS nie pomoze :-(
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
z ECU pod 18 i 19 pin licznika
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
koledzy nie mam aspiracji na 345 i zastanawiam sie nad takim kompletem pod tarcze 320 http://allegro.pl/audi-q5-2-0-zacisk-hamulcowy-przedni-prawy-przod-i6204197452.html czy to zmiesci sie w oryginalne koło 16 cali i czy za duzo nie bedzie trzeba kombinowac ???
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
do zmiany jezyka potrzeba mmi 3G+ (nawet w innym samochodzie) a jezeli dobrze ustawiles rodzaj zbiornika to przejedz ze 100km i wtedy odczyty poowinny sie ustawic, a chwilowe spalanie pokazuje i srednia predkosc ???
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
bo to nie zalezy od posiadaneg licznika tylko sterownika silnika jak ECU ma juz CAN a byly takie w przedliftach z przelomu 99r to info bedzie szlo po CAN jak nie to analogowo a licznik tylko wyswietla jakies tam parametry ....
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
smialo ciagnij przyklejone na taka niby tasme dwustronna
-
Prośba fis odblokowanie
najmniejszego problemu nie ma ...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
zegar znaczy licznik
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
faktycznie wymiana pamieci nie pomoze ale zegar jest do postawienia
-
Błąd ochrona komponentów
dokladnie tak jak kolega thomaso11 napisal i stare klucze zostaja przy aucie 30min roboty
-
Do zamknięcia
co za radio, co trzeba sprawdzic i w jakiej czesci szczecina ???
-
Dziwne dzwieki z okolic bagaznika
oby to nie łożysko oporowe sprzegła stukajace o obudowę skrzyni bedzie stuklo az wypuka dziure ... heh nie wydaje mi sie odgłosy pochodzą z tyłu auta ...nie wiem jak by jakiś metal dotykał drugiego metalu pod wpływem wibracji wszystko w okolicach bagaznika bądź lewego tylnego nadkola.....nie mogę dokładnie zlokalizować co ...ale wiem ze w tamtych rejonach,,,,,nie wiem czy to klapa czy co? zmylilo mnie mowa o nakolu pasazera
-
Dziwne dzwieki z okolic bagaznika
oby to nie łożysko oporowe sprzegła stukajace o obudowę skrzyni bedzie stuklo az wypuka dziure ...
-
Demontaż tylnych dzielonych oparć w Avancie
za słabo szarpiesz jak odkreciles zabezpieczenie pomiedzy oparciami to juz tylko ciagnc zostalo...
-
Język niemiecki po spolszczeniu MMI 2G HIGH
Tak kodowaniem VCDS wlasnie chyba nie do konca sie da, Grzegorzu bo ustawienia w MMI sa jakby nadrzedne nad ustawieniami kodowania mialem podobny przypadek ze na polskim w MMI wskakiwal niemiecki w liczniku i nie szlo Vagiem tego przestawic wiec jestem tez ciekawy czy jakos da sie to zrobic !!! a Polski na zegarach sie da jak sie wymieni je na poliftowe
-
Regeneracja felg Szczecin
AP FELGI na santockiej 39 robilem u nich kompleksowo juz kilka kompletów POLECAM
-
brak wskazań klimatyzacji na ekranie po zmianie MMI 2G na 3G
odpowiednia parametryzacja climatronica wystarczy nawet tego starego, czy to high czy low
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
tak pasuja bez problemu
-
zgasł FIS wyświetlacz przy licznikach
zarowno licznik jak i LCD sa rozbieralne jezeli bedziesz chcial zmieniac caly zegar, to potrzebna wizyta w ASO lub u kogos kto zdejmie ochrone komponentu
-
Test licznika, szmery
pewnie licznik byl rozbierany i za mocno ktos docisnal wskzowke
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
Grzegorzu mysle ze kazdy europejski poliftowy bedzie mial PL kilkanascie juz ich przerobilem i w kazdym byly w A5 poliftowej z monochromatycznym ( lecz bialym nie czerwonym) tez byl PL tak jak kazde MMI 3G+ juz ma polski standardowo ( chyba poza UAS)
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
da sie założyc bez problemu
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
Mysle ze to kwestia kodowania i ustawien bo nawet chyba poliftowy concert nie ma menu po polsku a MMI 3G+ juz ma wiec da sie to ustawic zeby nie było że bujam concert przedliftowy bez polskiego licznik polift z PL i nawet znakami polskimi
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
Bedzie miał PL przy 2G i innych ( ja mam nawet przy concercie PL) i wszystkie info beda po polsku ze uruchamia silnik ze trzeba wcisnac pedal itd...