Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwne dzwieki z okolic bagaznika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich ! problem który posiadam to są dziwne odgłosy z okolic bagażnika bądź nadkola od strony pasażera (wersja angielska) podczas ruszania coś wpada w wibracje i strasznie hałasuje (metaliczny podźwięk) czy ktoś miał kiedykolwiek taka sytuacje ? dodam ze jest to podczas ruszania bądź na niskim biegu i niskich obrotach (po prostu coś wpada w wibracje) szukałem wszędzie .....ściągałem kolo,nadkole,wszystkie plastiki z tylu i nic nie mogę znaleźć wszystko wydaje się dobrze dokręcone żadnych luzów ....pomocy !! ten dźwięk doprowadza mnie do szalu

Opublikowano

Witam wszystkich ! problem który posiadam to są dziwne odgłosy z okolic bagażnika bądź nadkola od strony pasażera (wersja angielska) podczas ruszania coś wpada w wibracje i strasznie hałasuje (metaliczny podźwięk) czy ktoś miał kiedykolwiek taka sytuacje ? dodam ze jest to podczas ruszania bądź na niskim biegu i niskich obrotach (po prostu coś wpada w wibracje) szukałem wszędzie .....ściągałem kolo,nadkole,wszystkie plastiki z tylu i nic nie mogę znaleźć wszystko wydaje się dobrze dokręcone żadnych luzów ....pomocy !! ten dźwięk doprowadza mnie do szalu

oby to nie łożysko oporowe sprzegła stukajace o obudowę skrzyni

bedzie stuklo az wypuka dziure ...

Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich ! problem który posiadam to są dziwne odgłosy z okolic bagażnika bądź nadkola od strony pasażera (wersja angielska) podczas ruszania coś wpada w wibracje i strasznie hałasuje (metaliczny podźwięk) czy ktoś miał kiedykolwiek taka sytuacje ? dodam ze jest to podczas ruszania bądź na niskim biegu i niskich obrotach (po prostu coś wpada w wibracje) szukałem wszędzie .....ściągałem kolo,nadkole,wszystkie plastiki z tylu i nic nie mogę znaleźć wszystko wydaje się dobrze dokręcone żadnych luzów ....pomocy !! ten dźwięk doprowadza mnie do szalu

oby to nie łożysko oporowe sprzegła stukajace o obudowę skrzyni

bedzie stuklo az wypuka dziure ...

heh ;) nie wydaje mi sie :) odgłosy pochodzą z tyłu auta ...nie wiem jak by jakiś metal dotykał drugiego metalu pod wpływem wibracji wszystko w okolicach bagaznika bądź lewego tylnego nadkola.....nie mogę dokładnie zlokalizować co ...ale wiem ze w tamtych rejonach,,,,,nie wiem czy to klapa czy co?

Edytowane przez djmimol

Opublikowano

Witam wszystkich ! problem który posiadam to są dziwne odgłosy z okolic bagażnika bądź nadkola od strony pasażera (wersja angielska) podczas ruszania coś wpada w wibracje i strasznie hałasuje (metaliczny podźwięk) czy ktoś miał kiedykolwiek taka sytuacje ? dodam ze jest to podczas ruszania bądź na niskim biegu i niskich obrotach (po prostu coś wpada w wibracje) szukałem wszędzie .....ściągałem kolo,nadkole,wszystkie plastiki z tylu i nic nie mogę znaleźć wszystko wydaje się dobrze dokręcone żadnych luzów ....pomocy !! ten dźwięk doprowadza mnie do szalu

oby to nie łożysko oporowe sprzegła stukajace o obudowę skrzyni

bedzie stuklo az wypuka dziure ...

heh ;) nie wydaje mi sie :) odgłosy pochodzą z tyłu auta ...nie wiem jak by jakiś metal dotykał drugiego metalu pod wpływem wibracji wszystko w okolicach bagaznika bądź lewego tylnego nadkola.....nie mogę dokładnie zlokalizować co ...ale wiem ze w tamtych rejonach,,,,,nie wiem czy to klapa czy co?

zmylilo mnie mowa o nakolu pasazera

Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich ! problem który posiadam to są dziwne odgłosy z okolic bagażnika bądź nadkola od strony pasażera (wersja angielska) podczas ruszania coś wpada w wibracje i strasznie hałasuje (metaliczny podźwięk) czy ktoś miał kiedykolwiek taka sytuacje ? dodam ze jest to podczas ruszania bądź na niskim biegu i niskich obrotach (po prostu coś wpada w wibracje) szukałem wszędzie .....ściągałem kolo,nadkole,wszystkie plastiki z tylu i nic nie mogę znaleźć wszystko wydaje się dobrze dokręcone żadnych luzów ....pomocy !! ten dźwięk doprowadza mnie do szalu

oby to nie łożysko oporowe sprzegła stukajace o obudowę skrzyni

bedzie stuklo az wypuka dziure ...

Czy ktoś miał podobne objawy ? czy ktoś jest w stanie pomoc ?

Opublikowano

Witam. Mam dokladnie to samo. Mam wersje europejską i ten dzwiek dochodzi z lewego tyłu. Dostaje od niego szału... jezdzilem w bagazniku zeby to sprawdzic i dzwiek dochodzi jakby ze slupka tylnego. Doszedles juz co to ?

Opublikowano
  • Autor

Witam. Mam dokladnie to samo. Mam wersje europejską i ten dzwiek dochodzi z lewego tyłu. Dostaje od niego szału... jezdzilem w bagazniku zeby to sprawdzic i dzwiek dochodzi jakby ze slupka tylnego. Doszedles juz co to ?

co ty ! nie mogę do tego dojść ,....rozbierałem cały bagażnik do żywej blachy i nic nie mogę znaleźć....myślałem,ze możne to być coś w nadkolu ....rozebrałem i nic nie znalazłem heh :/ nie mam pojęcia ....wszystko w bagażniku wydaje się podokrecane ,sprawdzałem każda jedna śrubkę....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie,

mam podobnie. Dźwięk na wolnych lub bardzo niskich obrotach. Nie metaliczny, ale jakby jakiś plastik o plastik albo o metal czy coś podobnego, Lewy tył zdecydowanie.

Ustaje, jak się przytrzyma wydech.

Dziś spojrzałem na tłumik końcowy i okazało się, że mocowanie tłumika (guma) wchodzi w wibracje.

U mnie ewidentnie do wymiany element 11 a przy okazji wymieniam 13.

Więc radzę spojrzeć czy ten dźwięk nie pochodzi właśnie z tego miejsca.

yrmxlgjf.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Damian za informacje ! jutro zobaczę jak to wszystko się ma do mojej usterki :) i dam znać

  • 2 lata później...
Opublikowano
W dniu 3.02.2016 o 13:19, djmimol napisał:

heh ;) nie wydaje mi sie :) odgłosy pochodzą z tyłu auta ...nie wiem jak by jakiś metal dotykał drugiego metalu pod wpływem wibracji wszystko w okolicach bagaznika bądź lewego tylnego nadkola.....nie mogę dokładnie zlokalizować co ...ale wiem ze w tamtych rejonach,,,,,nie wiem czy to klapa czy co?

Mam to samo mi sie wydaje że wyribił się wieszak od tłumika końcowego

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam. Ten sam problem odglosy z tylnego lewego nadkola stukanie podczas jazdy na nieruwnosciach . doszedl ktos do tego ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.