Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"cykanie"na wcisniętym sprzęgle,docisk czy łozysko..?


kamilo2010

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM SZANWONE FORUM :hi:

MAM ZAPYTANIE,BO ŻYĆ MI TO NIE DAJE.JUZ JAKIŚ CZAS WCISKAJĄC SPRZEGŁO NIE WAŻNE CZY Z BIEGIEM CZY BEZ,RUSZAJĄC,CZY STOJĄC,SŁYSZALNE JEST CORAZ TO BARDZIEJ "TAJEMNICZE" CYKANIE,I JEST ONO TYLKO PODCZAS WCIŚNIĘTEGO PEDAŁA SPRZĘGŁA,NA LUZIE NIC NIE SŁYCHAĆ.

BIEGI W SUMIE WCHODZA JAK ZAWSZE DOBRZE.

PORÓWNANIA MOCY POTRZEBNEJ Z INNYMI AUTAMI DO WCIŚNIĘCIA SPRZĘGŁA NIEMAM,BYC MOŻE TROSZKE CHODZI CIEZKO,ALE MA SWÓJ WIEK,I PRZEBIEG(380tyś)

WIEC MOŻE KTOŚ ZNA PRZYCZYNĘ,BO TAK MIAŁ..MOŻE KTOŚ O CZYMS TAKIM SŁYSZAŁ.MARTWIE SIE BY MI TO KIEDYŚ PO DRODZE SIE NIE ROZPADŁO,W MECHANIKA NIE ODWIEDZAŁEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego masz obluzowane sprężyny w tarczy sprzęgłowej u mnie było to samo,cykanie było tylko na wciśniętym sprzęgle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leopold,masz wiadomośc na priv.

a dla tych którzy jeszcze na ten temat zechcą się wypowiedzieć,z góry dzieki,

może ktoś wie jak z tym cykaniem sobie poradzić,czy moge spokojnie na tym troszke pojezdzić,czy to groźne jest dla sprzęgła??


witam.Dopisze może cos co pozwoli w 100 % potwierdzic,albo zaprzeczyć przypuszczenia kol.Leopolda 27.

Dzis dokładnie wsłuchałem się w ten dźwięk i dodam,ze pojawia się on tylko i wyłącznie przy puszczaniu pedału sprzęgła,niezaleznie czy z biegiem,czy na "sucho"

Jak juz ktoś pomoże,podpowie,to jak wie,orientacyjnie co trzeba zrobić,i w jakich kosztach(u mechanika)

pozdrawiam i licze na jakies jeszcze inne przewidywania..:)


oj chyba nikt nic na ten temat nie podpowie..:(

nie wierzę ,że nikt takiego proplemu nie miał,ani nawet nie słyszał.....

moze jeszcze ktoś ,coś...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...