Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olej na świecy i cewce zapłonowej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Podczas wymiany świec zauważyłem, że na jednej z nich znajduje się olej, tak samo jak i na cewce zapłonowej. Co jest tego powodem? Auto trochę mi bierze oleju..niecały litr na 3tys km.

Dołączam zdjęcie

http://postimg.org/image/a96ffutg1/

http://postimg.org/image/ngu1p1urn/

Opublikowano

Uszczelka klawiatury puszcza do wewnątrz.Kup oryginał i po kłopocie

Opublikowano

tak,ale kup oryginał w aso


:hi:

Opublikowano

poczytaj temat o uszczelce w 1,8T. Zazwyczaj wiekszość użytkowników daje na silikon ( ja też) bo potrafi na nowej cieknąć. U mnie też tak było ale kupiłem zamiennik do tego silikon Wurtha. Czysto i sucho prawie dwa lata. pozdro!

Opublikowano

poczytaj temat o uszczelce w 1,8T. Zazwyczaj wiekszość użytkowników daje na silikon ( ja też) bo potrafi na nowej cieknąć. U mnie też tak było ale kupiłem zamiennik do tego silikon Wurtha. Czysto i sucho prawie dwa lata. pozdro!

Na oryginalnej z ASO Ci ciekło?

Opublikowano

Mi akurat nie na ori ale jak czytałem to były i takie przypadki. U mnie ori uszczelka fabrycznie była tez w niektórych miejscach wklejona na silikon

Opublikowano
  • Autor

Dzwoniłem do aso 152zł prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będzie. Ta wewnętrzna uszczelkę również dałeś na silikon?

Opublikowano

ja ori z ASO bez żadnego silikonu i kilka lat trzymało


A potem sprzedałem A4 także nie wiem jak dalej

Opublikowano
  • Autor

Zastanawiam się czy wymiana tej uszczelki powinna załatwić problem ubywającego leju...bo w końcu czy jest to możliwe, że ubywa taka ilość przez nieszczelność?

Opublikowano

Raczej za dużo ubywa jak na samą uszczelkę.Silnik na zewnatrz suchy?

Opublikowano
  • Autor

Tak, na zewnątrz jest suchy. Żeby auto kopciło tez nie zauważyłem.

Opublikowano

Ja w swojej tez miales taki problem . kupilem nowa uszczelke firmy erling i jak na razie sucho. Po wymianie zrobilem okolo 2 tys km.

  • 2 lata później...
Opublikowano
W dniu 7.09.2015 o 20:32, arkady89 napisał:

Ja w swojej tez miales taki problem . kupilem nowa uszczelke firmy erling i jak na razie sucho. Po wymianie zrobilem okolo 2 tys km.

i jak ta uszczelka wytrzymała jeszcze?

Opublikowano

Od wymiany zrobiłem około 40 tyś km i jak narazie wszystko ok. 

Opublikowano

też musze to wymienić..

28341113_1772783592771007_642258151_o.jpg

Opublikowano

U Ciebie to bardzo zalane cewki olejem . U mnie to troszkę ranty były w oleju. Nie czekaj na nic tylko wymieniaj 

Opublikowano

nie czekam, dziś to odkryłem i już uszczelka jutro ma byc :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.