Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak to jest w końcu z Microcar-samochody "bez prawa jazdy"


rybus85

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Zastanawiałem się czy nie kupić kobiecie. Za cholerę nie mogę jej namówić na zrobienie "prawka" :facepalm: No i wpadłem na Microcar i opisami że można jeździć bez prawa jazdy. Trochę to dla mnie podejrzane i starałem się znaleźć jakieś informacje na ten temat. No i na niektórych portalach piszą że można, na innych że nie. Były również informacje o kursie na B1 i MA(w zależności od mocy i wagi pojazdu). Bo koszt na B1 jest prawie taki sam jak za normalne prawko,ale chyba można je robić od 16 roku życia. Ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi mieć przynajmniej prawo jazdy kat. AM lub B1 jak napisałeś zależne od mocy i wagi. Bez prawka to może po placu pojeździć chyba, że chcesz trumnę kupić żonie :naughty:. Każdy uczestnik jezdni ma posiadać odpowiednie uprawnienia do pojazdu jakim się porusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba, że żona miała kiedyś kartę motorowerową to istniała kiedyś a nawet chyba dalej istnieje możliwość przemianowania karty motorowerowej na prawo jazdy kategorii AM i wtedy będzie sobie mogła legalnie śmigać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jaka to kategorie ale jesli na AM to mozna jezDzic na dowodzie jesli mialo sie ukonczone 18 lat przed wejsciem ustawy o AM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...