Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z odpalaniem na zimnym


lola118

Rekomendowane odpowiedzi

Ssanie zssaniem lecz ten " odkurzacz" wylaczy sie prędzej niż wylaczy zssanie i spada z obr pozniej. Mam takie wrażenie jak by właśnie bylo tam cos dodatkowego. Ale jesli twierdzisz kolego ze nie ma to rozkminiam dalej ;)... Oto nrotki filmik

https://m.youtube.com/watch?v=YqCOXK9Sh7g

Edytowane przez lola118
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego masz stożek i dlatego tak słychać zasysanie powietrza.ja kiedyś odłączyłem puszke filtra powietrza i odpaliłem auto i dźwięk był identyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa no juz wiem cos więcej ... Dzieki kolego .... Pozdro

No dzis temp spadla do 3 stopni i po nocy auto nie chciało zapalić podkreślam iż auto stalo na dworze. Przy dlugim kręceniu czasem jakby chcial zatrybic ale jednak nie a nie raz zero odzewu. Nie momierzylem jeszcze ciśnienia paliwa czy ktos mógłby napisać mniej więcej jak to zmierzyć??

A jak mu troszkę "plaka" cmychnolem zapalił od strzala... Na co dzień nie używam takich ekstremalnych metod lecz to byla kwestia sprawdzenia.. Czy możliwe iż jest za slabe cisn paliwa??

Edytowane przez lola118
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten czujnik temperatury to w końcu wymieniłeś?

Czujnik temp wymieniony

Przewody WN wymienione

Swiece wymienione

Błędów brak temperatura z zegarów i z vag sie zgadza

Właśnie wracam z garażu i okazalo sie ze 2kable WN mają przebicie widac jak iskra ucieka po silniku :/a wymieniane 2 tyg temu

Edytowane przez lola118
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koledzy chyba problem rozwiązany !!!!! Za slabe ciśnienie pompy paliwa dzis wyladowala nowa pompeczka i odpalil bez problemu po ok 40 godz postoju na bezn smiga ax milo wiec tylko sie napic ze szczescia :D ... Wasze zdrówko!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...