Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prosze o pomoc w analizie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Hej

Pierwszy post wiec czesc wszystkim.

Z pomoca forum udalo mi sie bez trucia odpalic vag'a :D


Mam problem z 1.9 AWX w Audi A4.

Na ogol auto zapala normalnie , innym razem ciezko badz zgasnie po zapaleniu i trzeba zakrecic jeszcze raz.

W zimniejsze dni jest coraz gorzej.


Czasami auto zaczyna sie trzasc na wolnych obrotach.

Pojawia sie wtedy jasny dym.Lekkie dodanie gazu rozwiazuje problem.

Po za tym nie kopci i jezdzi w miare normalnie.


Po podlaczeniu kabla udalo mi sie zlapac moment w ktorym "trzepie" . Log statyczny.(13)



Tutaj to samo , po lekkim dodaniu gazu. ( wartosc na 4 cylindrze spada) .(13)



Czasami trzepanie mija i na wolych jest OK.



Dynamiczne - mam nadzieje ,ze sa OK. Zrobilem kilka kolek pod tesco...

EDIT: Nowe logi dynamiczne












Po prostu wtrysk ? Czy mam jeszcze czegos szukac ?

Edytowane przez DCPL

Opublikowano

Zrób porządnie te logi dynamiczne te

co zrobiłeś to masakra. 3 bieg gaz w podłogę i logujesz od 1500 do 4000 obr.

Opublikowano
  • Autor

Zrób porządnie te logi dynamiczne te

co zrobiłeś to masakra. 3 bieg gaz w podłogę i logujesz od 1500 do 4000 obr.

Hej

Zrobilem nowe , tak jak pisales.

Przyjamniej sie staralem , bo jezdzilem sam :)

wyedytowalem oryginalny post

Opublikowano

Tak na szybko turbo przeladowuje od dołu. Na twoim miejscu zamienił bym pompki miejscami żeby wykluczyć wiązkę i pompowtrysk. Jak bedziesz przekładal to podoginaj konektorki.

Opublikowano
  • Autor

Tak na szybko turbo przeladowuje od dołu. Na twoim miejscu zamienił bym pompki miejscami żeby wykluczyć wiązkę i pompowtrysk. Jak bedziesz przekładal to podoginaj konektorki.

OK. to moge sprobowac wszyskie przestawic - zrobic kolejnosc od konca.

Ile mechanik powieniec wziac za taka operacje .... z grubsza ... Lodz.

W sumie tylko jedna rzecz. Rozumiem ze turbo nie ma wplywu na szarpanie przy wolnych obrotach ?

Edytowane przez DCPL

Opublikowano

Szczerze nie mam pojęcia ile weźmie ja sobie robie to sam duża suwmiarka czujnik zegarowy trochę wiedzy i zrobione ;-) Nie zapomnij dać nowych śrub na PD.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.