Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak włączyć oświetlenie w tapicerkach


Toldi2123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem przyszło na wymianę wnętrza w moim a4;) nowa tapicerka posiada oświetlenie klamek oraz lampki u dołu drzwi, niestety po podłączeniu wszystkiego nic się nie dzieje ; ( pytanko czy tam trzeba coś kodowac ?dodam że w starej tapicerce nie było oświetlenia ,wiem że jeśli chodzi o oświetlenie wnętrza trzeba zobaczyć jak się posiada sterownik ale na temat oświetlenia dzwi nie mogę nic znaleźć

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego musisz zakodować sterowniki w drzwiach, potrzebny kabelek i VCDS wchodzisz w sterowniki drzwi i odznaczasz ptaszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki to dziś pojadę zobaczymy czy się uda ,)

A tak spytam każdy sterownik to obsługuje ?czy mogą być znów jakieś komplikacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświetlenie powinien obsłużyć każdy sterownik, gdybyś chciał zakładać składane lustra to wtedy musi być odpowiedni sterownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,jadę po południu na kompa pogrzebać ;)

Wszystko włączone lecz nie udało się nam włączyć podświetlenia nóg niby wszystko zakodowane a nie chodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko włączone lecz nie udało się nam włączyć podświetlenia nóg niby wszystko zakodowane a nie chodzą

a robiłes instalacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest wszystko zainstalowane ,funkcja widoczna na navigacji lecz lampki nie świecą sterownik mam który obsługuje ten pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy dobrze podłączyłeś lampki, możliwe że zamieniłeś + z masą i diody nie bedą świecić, możesz na próbe przełożyc piny w kostce

Czy dobrze podpiąłeś wszystko w MCE? pod własciwe piny?

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nie można podłączyć inaczej wszystko jest w oryginalnych wtyczkach,wszystko się zakodowało prócz oświetlenia nóg

Lampki były org.w fotelach i nie były ruszane wiec muszą być dobrze podpięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bo cos tu jest nie jasne dla mnie WRC pytał czy robiłeś instalację napisałeś ze tak potem piszesz ze instalacja jest ORI to jak w koncu jest?

Napisales ze kodowanie zostalo zrobione a potem ze udalo się zakodowac wszystko oprócz oswietlenia nog??? Nie bardzo czaje napisz po kolei co robiliscie bo w tej chwili to szukamy nie wiadomo czego w ciemnościach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :)

Instalacja miedzy wtyka ( kolor czerwony) pod fotelami a MCE 09 była wykonana ?

Instalacja miedzy lampkami w obrebie przestrzeni nóg a MCE 09 była wykonana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nic nie było napisane ,wiec nie wiedziałem ze trzeba jakąś instalacje ciągnąć ;) może poprostu puszcze przewód z lampki z podsufituwki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehee :D bravo JA :D

no jak to jak Grzesiu :D bezprzewodowo :D zresztą światło to siła perswazji umysłu jak się dobrze skupić to zaświecą :D

Tomek no kurcze nie da rady bez poprowadzenia dodatkowych kabli.. a co do kabelków jak już masz pakiet to raptem kilka kabelków jedno popołudnie i będzie nie wymiękaj :)


Nigdzie nic nie było napisane ,wiec nie wiedziałem ze trzeba jakąś instalacje ciągnąć ;) może poprostu puszcze przewód z lampki z podsufituwki

nie kombinuj zrób jak należy :) to raptem pare kabli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jeszcze trzeba instalacje ciągnąć ? ;) a to chyba odpuszczam bo dużo roboty

:facepalm:

Cały temat o tym jest, http://a4-klub.pl/index.php?/topic/181375-montaz-pakietu-wewnetrznego-qq1-oswietlenia-przestrzeni-nog-kratek-schowka/ audi nie daje gratisów w postaci darmowej instalacji,

a co do kabelków jak już masz pakiet to raptem kilka kabelków jedno popołudnie i będzie nie wymiękaj :)

Podciągnięcie kabelków pod fotele to takie dłuższe popołudnie, trzeba pół autka rozebrać, a przód to pestka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...