Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zukersowa X3 F25 Mpak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

Po tym jak rozstałem się ze swoją A4 3.0 BKN przyszedł czas na coś większego.

Docelowo miała być Q7 4.2 TDI po lifcie ale nic w rozsądnej kasie nie leżało w necie.

Skusiłem sie na BMW X3 i nie żałuję :)

z silnikiem 3.0 258KM 560Nm w serii jak na razie wystarcza :P

Jak ją kupiłem wyglądała tak.

zm6e8fx7.jpg

32xerjed.jpg

8rsobvmg.jpg

ahh77l57.jpg

Oczywiście długo seria wyposażenia M pakietowa mi nie wystarczała i sam wymodziłem:

- kierownica z łopatkami

- panel klimatyzacji od F25 LCI piano

- nawiewy wentylacji od F25 LCI piano

- DVD dedykowany OEM w podłokietniku i słuchawki bezprzewodowe,

- pakiet shadowline - narazie tylko po bokach, nerki jeszcze swieca

A w serwisie w Luzinie poszło:

- nawigacja 2015

- DVD free podczas jazdy na ekranie,

- ALU 20'' - to najlepszy mod, autko zmieniło swój wygląd, a felga wygląda tak

jfp635p3.jpg

W planach jeszcze mam:

- wymianę dźwigni zmiany biegów na sport,

- aktualizacja softu pod skrzynie sport

Jutro pstrykne jakieś foty obecnego wyglądu.

pozdro

Edytowane przez ZuKeRs

Opublikowano

Piekne autko, x3 dopiero w tej budzie moze sie podobać

Powodzenia :)

Opublikowano

Gratulacje zakupu.

Opublikowano

Piękniutka, a i lakier już dopieszczony. Naprawde piękna!

Opublikowano

Bardzo ładna i na 20'',będzie wyglądać,jeszcze lepiej. X ma jedną sporą wadę tak duże koło,drastycznie zmienia komfort.

Opublikowano
  • Autor

Lakier właśnie Paweł ogarnął - Autowax w GDA - ceramika trzyma się jeszcze co rok temu pomagałeś mu nałożyć - dobra robota Tomek, PS:jeszcze twoje hologramy widać :)

W piątek przywiózł mi przygotowaną na zimę, oby pogoda dopisywała to poświeci jeszcze troche :P

Sławek, a komfort rzeczywiście trochę spadł na 20'' jednak prezentacja auta wynagradza ten ubytek :o

Opublikowano

Siema

Po tym jak rozstałem się ze swoją A4 3.0 BKN przyszedł czas na coś większego.

Docelowo miała być Q7 4.2 TDI po lifcie ale nic w rozsądnej kasie nie leżało w necie.

Skusiłem sie na BMW X3 i nie żałuję :)

z silnikiem 3.0 258KM 560Nm w serii jak na razie wystarcza :P

Jak ją kupiłem wyglądała tak.

zm6e8fx7.jpg

32xerjed.jpg

8rsobvmg.jpg

ahh77l57.jpg

Oczywiście długo seria wyposażenia M pakietowa mi nie wystarczała i sam wymodziłem:

- kierownica z łopatkami

- panel klimatyzacji od F25 LCI piano

- nawiewy wentylacji od F25 LCI piano

- DVD dedykowany OEM w podłokietniku i słuchawki bezprzewodowe,

- pakiet shadowline - narazie tylko po bokach, nerki jeszcze swieca

A w serwisie w Luzinie poszło:

- nawigacja 2015

- DVD free podczas jazdy na ekranie,

- ALU 20'' - to najlepszy mod, autko zmieniło swój wygląd, a felga wygląda tak

jfp635p3.jpg

W planach jeszcze mam:

- wymianę dźwigni zmiany biegów na sport,

- aktualizacja softu pod skrzynie sport

Jutro pstrykne jakieś foty obecnego wyglądu.

pozdro

Piękne wozidło :thumbup1:

Do do serwisu w Luzinie to mam go praktycznie obok siebie ;) Widać, że nieźle prosperuje, bo zawsze dużo samochodzików na placu :)

Opublikowano
  • Autor

parę fotek z przygotowań powłoki do sezonu

uini4uax.jpg

s82uquai.jpg

bzn8ipyg.jpg

z73zkn9e.jpg

tutaj widać panel klimy od LCI

xtbcurft.jpg

i długo oczekiwany felunek

7dfv246g.jpg

Edytowane przez ZuKeRs

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.