Skocz do zawartości
IGNOROWANY

urwana dzwigienka pompowtrysku


Agata Fedyk

Rekomendowane odpowiedzi

witam. moja A4 AVB przestala chodzic na wszystkie cylindry. mechanik wymienil uszczelniacze i wyregulowal i przez 1200km bylo ok,dzis rano urwalo dzwigienke pompowtrysku i zrobilo dziore w pokrywie zaworow VAG pokazuje P0302 i jednoczesnie ze pompki sa ok. podkresle ze przed regulacja problem byl na cylindrze 3 a teraz na 2. faktem jest ze dostala paliwo od >kolegi> i wtedy zaczely sie problemy. w tej chwili wymieniono dzwigienke i pokrywe. wyregulowana na nowo przejechala bez problemowo 300 metrow i zaczelo sie od nowa. pracuje na 3cyl.nie ma mocy silnik chce wyjsc z pod maski. jesli ktos ma pomysl prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dźwigienka pękła bo poprzednio źle wyregulowano luz na pompo wtryskiwaczu. Prawdopodobnie był za mały. Jeżeli tak to tłoczek w pompo wtryskiwaczu tez ucierpiał i szykuje się poważniejszy wydatek. Pierwszy raz słyszę o pękniętej dźwigience. Nie jest to wada fabryczna tych aut a raczej pomyłka mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dźwigienka pękła bo poprzednio źle wyregulowano luz na pompo wtryskiwaczu. Prawdopodobnie był za mały. Jeżeli tak to tłoczek w pompo wtryskiwaczu tez ucierpiał i szykuje się poważniejszy wydatek. Pierwszy raz słyszę o pękniętej dźwigience. Nie jest to wada fabryczna tych aut a raczej pomyłka mechanika.

nie jestem kompletnie zielona w tej dziedzinie. bylam przy regulacji. wszystkie pompki ustawione byly na 180.jesli mialby to byc blad mechanika to dlaczego wczesnij przestala chodzic na 3cyl. po zdjeciu pokrywy sprawdzil pozostale ustawienia. bylo 180. zastanawiam sie czy przy peknieciu tej dzwigienki mugl zostac uszkodzony zawor. zawioze dzis pompki do sprawdzenia.

Edytowane przez Agata Fedyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...