Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 2002 Kombi Sobwoofer


pawelzgr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zakupiłem ostatnio Audi A4 B6 2002r w Kombi z silnikiem 1.9 TDI,

w związku z tym mam małe pytanko, mianowicie po otwarciu prawego schowka w bagażniku zadziwił mnie brak oryginalnego subwoofera.

Stąd moje pytanie czy zdażały się wersje bez oryginalnie zamontowanego tam niskotonowca czy poprostu ktoś go wymontował ? :)

Dodam że głośniki mam w zwykłej wersji, nie Bosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdarzały się takie wersje. jedne miały tylko głośniki z przodu inne miały 10 głośników było też bose. teraz nie pamiętam czy były wersje z głośnikami we wszystkich drzwiach i bez suba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tyłu tez ? najlepiej sprawdzić czy wgl jest jakaś wiązka prowadzona do bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu chyba też są - znaczy są w tylnych drzwiach kratki na głosniki i kable od kostki tez do nich idą ale narazie mam concerta z wyjsciem tylko na przednie głosniki więc nie miałem okazji sprawdzić czy tylne tez grają :) Jutro poszukam tej wiązki os subwoofera, tylko gdzie ona może iść u góry gdzieś czy na dole jej szukać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się podpiąć pod temat, otóż mam identyczny przypadek jak kolega. Audi a4 b6 avant avf - brak suba :/ Noszę się z zamiarem dołączenia do obecnych głośników suba BOSE przy czym przeszukałem całe forum i niestety nikt jeszcze nie opisał takiej operacji (wymiana całego systemu na BOSE owszem jest). Czy ktoś jest w stanie po krotce napisać czego bede potrzebował lub przekierować mnie z poszukiwaniami we właściwe miejsce :)? Dodam że autko zakupiłem niestety z nie oryginalnym radyjkiem Becker'a 1 DIN i teraz zastanawiam się czy uciagnie ono tego suba. Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmijcie prawą zaślepkę od boczka w bagażniku. powinna być widoczna wiązka kabli z niebieską prostokątną kostko około 3x5cm i 2 przewody z małą kostką.

jeśli ich nie ma to wersja jest bez suba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...