Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycieraczki przedniej szyby - wymiana samej gumy ? Próbował ktoś ?


Amano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W poszukiwaniu nowych wycieraczek całkiem przypadkiem znalazłem ciekawy temat na forum forda. Jeden z użytkowników przeprowadził ciekawy test i podmienił same gumy w wycieraczkach bezprzegubowych. Jest pokazane jak krok po kroku to robił oraz nowa guma jaką zakupił. Czy ktoś z Was może rozbierał taką wycieraczkę i orientuje się czy da się to zrobić oraz jaki przekrój gumy jest w wycieraczkach audi b7 ?

45f710dd242c90a9gen.jpg

f45993730f9681degen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieraczki kosztują 100zl wytrzymują średnio 2 lata po co kombinować. Kiedyś kupiłem z marketu i przełożyłem tylko samo mocowanie z wycieraczek b7 i dało rade choć muszę przyznać że wytrzymały tylko pół roku . Zdecydowanie wolę kupić porządne i mieć spokój na długi czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, moim zdaniem nie ma co kombinować i oszczędzać na wycieraczkach. Pomyśl teraz że jedziesz sobie autostradą ze 150km/h włączasz wycieraczki a ona się rozlatuje:\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieraczki kosztują 100zl wytrzymują średnio 2 lata po co kombinować. Kiedyś kupiłem z marketu i przełożyłem tylko samo mocowanie z wycieraczek b7 i dało rade choć muszę przyznać że wytrzymały tylko pół roku . Zdecydowanie wolę kupić porządne i mieć spokój na długi czas.

Dwa lata ? Musisz dobrze o nie dbać. Mi często po zimie na kibel lecą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...