Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czujnik temperatury wewnętrznej


celnik22

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś wie gdzie znajduje się czujnik temperatury wewnętrznej?? nie ma go ani w podsufitce, ani w desce rozdzielczej w środku. czy ten czujnik co jest za krateczka powyżej panelu sterowania climatronica, to ten? mechanik mi mówi ze ro czujnik temperatury powietrza dolotowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś jestem po kompletnej rozbiórce wnętrza (nagrzewnica...),.

Z tego co widzę są 3 czujniki powietrza - zaraz za filtrem przeciwpyłkowym pierwszy.

Drugi za jedną z klap sterujących po lewej stronie na pedałem gazu (ta z boku mała)

Trzeci to ten nad panelem klimatronika - on mierzy wg mnie temp we wnętrzu - pomaga mu wentylator za nim - tam jest ciągle obieg powietrza.

No i czwarty element - czujnik nasłonecznienia (kto wymyślił to mocowanie ??) na górze deski rozdzielczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to też miałeś problem z tym czujnikiem?? bo mi mechanik mówił że ten czujnik za tą krateczką nad panelem to jest czujnik temperatury powietrza dolotowego z kanałów powietrznych( tak ma opisane w programie ), a czujnik temperatury wew ma byc gdzieś pod tym panelem, ale go tam nie było. bo też mi rozebrał całą deskę rozdzielczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem bardziej podstawowy problem - nagrzewnica była łaskawa zardzewieć i lać wszędzie dookoła ;).

A co do ilości czujników to się walnąłem - są 3 powiedzmy 'statyczne' w obudowie nagrzewnicy (a nie 2 jak pisałem) plus ten nad panelem klimatornika.

On jest zaraz za tą krateczką (jakieś góra 2 cm wgłąb - na dwóch kablach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie bo widze, ze kolega woj-o zna sie na rzeczy. u mnie ten czujnik, ktory powinien byc za kratka nad klimatronikiem, lezy sobie zwyczajnie schowany za radiem :kwasny: dla pewnosci, to taka plytka 1x4cm na kabelku? on ma jakies swoje mocowanie za ta kratka? narazie tylko go tam podepchalem bo nie wiedzialem co z tym zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...