Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ACK] problemy z tankowaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problemy z tankowaniem samochodu A4 2,8Q 2000r nie mogę zatankować jednym ciągiem auta co chwile wyłącza mi pistolet musze tankować lekko przytrzymując i trwa to wszystko 15 minut czyli wieczność jak na zbiornik w sumie nie duży .Kto pomorze gdzie leży problem ??

Opublikowano

Problem leży w przytkanym odpowietrzniku.

Opublikowano
  • Autor

Witam . Ktorym odpowietrzniku ?? gdzie go znajde ?? Przy filtrze paliwa??

Opublikowano

Przy wlewie, w samochodach są zawsze 2 rurki , jedna jest to wlew paliwa a druga jest to odpowietrznik.

tmp.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam mam problemy z tankowaniem samochodu A4 2,8Q 2000r nie mogę zatankować jednym ciągiem auta co chwile wyłącza mi pistolet musze tankować lekko przytrzymując i trwa to wszystko 15 minut czyli wieczność jak na zbiornik w sumie nie duży .Kto pomorze gdzie leży problem ??

:mysli: Nie wiem jak to jest w twoim przypadku hmm.. ja mam A6 iA3 w obydwuch autach przy wlewie zaraz za korkiem w srodku wlewu po lewej stronie jest taki maly plasticzek po przez ktorego wcisniecie przy tankowaniu mozesz odpowietrzac zbiornik np. tankujac do pelna w pewnym momencie masz Stop i pistolet odskakuje przy pistolecie zawsze jest taki garbik ktorym mozesz docisnac te odpowietrzenie i dotankowac dalej auto :good: Mi wchodzi od 2 do 4 litrow wiecej przy pelnym tankowaniu po odpowietrzeniu mysle ze mogl bys rozwiazac swoj problem tankujac ze wcisnietym odpowietrznikiem :naughty: mysle ze wtedy uporasz sie z ciaglym odskakiwaniem pistoletu :notworthy:

Tylko uwarzaj zebys nie przelal :gwizdanie:

Opublikowano

Witam mam problemy z tankowaniem samochodu A4 2,8Q 2000r nie mogę zatankować jednym ciągiem auta co chwile wyłącza mi pistolet musze tankować lekko przytrzymując i trwa to wszystko 15 minut czyli wieczność jak na zbiornik w sumie nie duży .Kto pomorze gdzie leży problem ??

:mysli: Nie wiem jak to jest w twoim przypadku hmm.. ja mam A6 iA3 w obydwuch autach przy wlewie zaraz za korkiem w srodku wlewu po lewej stronie jest taki maly plasticzek po przez ktorego wcisniecie przy tankowaniu mozesz odpowietrzac zbiornik np. tankujac do pelna w pewnym momencie masz Stop i pistolet odskakuje przy pistolecie zawsze jest taki garbik ktorym mozesz docisnac te odpowietrzenie i dotankowac dalej auto :good: Mi wchodzi od 2 do 4 litrow wiecej przy pelnym tankowaniu po odpowietrzeniu mysle ze mogl bys rozwiazac swoj problem tankujac ze wcisnietym odpowietrznikiem :naughty: mysle ze wtedy uporasz sie z ciaglym odskakiwaniem pistoletu :notworthy:

Tylko uwarzaj zebys nie przelal :gwizdanie:

Mi w A6 tez od czasu do czasu tak się dzieje ale wtedy robie tak jak napisał fenix185 tyle tylko, ze uważaj zebyś nie przelał bo pistolet wtedy nie odbije i paliwko wyląduje na twoich spodniach :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.