Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana tarczy i klocków na mniejsze w A4 B6 S-line


americ9nos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym wymienić tarcze i klocki w audi a4 b6 s-line 1.8 T Avant. Obecnie jeżdżę na oryginalnych, aluminiowych, 17-calowych felgach audi s-line, z uwagi na to, że na naszych, polskich drogach nie sprawdzają się, zamierzam wymienić koła na 16-calowe. Przy próbie zmiany na 16-calowe okazało się, że mam za duże tarcze hamulcowe. Proszę o podpowiedź jakie największe tarcze mógłbym założyć do swojego auta, abym mógłbym założyć 16-calowe aluminiowe felgi ??, jaki byłby optymalny rozmiar przy normalnej (niesportowej) jeździe ?? Przy wymianie tarczy będę wymieniał oczywiście klocki, jakich firm tarcze i klocki będą się sprawdzać ??, co oprócz tarczy i klocków będę musiał jeszcze coś wymienić ??

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi masz jakies z d....

mozesz wrzucic 288mm

wystarczy zmienic tarcze i jarzma

reszta bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego,

I jak udało Ci się coś ogarnąć z tymi hamulcami?

Jam mam seryjnie przód praktycznie nowy 288, a tył pod 245 ale 255 tez wchodzi po wymianie jarzma.

Tarcze i klocki z tyłu trzeba by było wymienic na nowe, bo juz jest koncówka ale na przednich pojezdzisz jeszcze bardzo długo (org. nowe tarcze i klocki Bosch).

Chętnie bym się zamienił na komplety oczywiście z dopłatą z mojej strony, bo rozglądam się za większym zestawem niz seria...

Daj proszę odpowiedz czy aktualne jeszcze, czy szukać dalej.

Edytowane przez Duła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...